41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Звітують сільські голови. Відбувся звіт Тулиголівського сільського голови.

8 березня, в приміщенні   сільського Будинку культури, Тулиголівський сільський голова Олексій Самойленко звітував перед громадою  про роботу сільської ради у минулому  2018 році.

На зустрічі з жителями  Тулиголівської громади були присутні  депутати, члени виконавчого комітету  сільської ради, керівники установ, організацій , громадськість.

У своєму звіті  сільський голова зазначив, що найголовнішим суб’єктом  діяльності будь — якої влади є людина з усіма її  суспільними проблемами. Саме цій стратегічній  меті підпорядкована  робота Тулиголівської сільської ради і моя, зокрема, як голови. Цього  вимагає і конституційний принцип, в якому   підкреслено,  що  єдиним  джерелом  влади є народ. Тож і  основою  наших дій була  і  залишається  місцева самоврядність. Без цього  неможливий  розвиток   громади, інтереси якої представляє сільська  рада.

Як і у попередні роки, робота  сільської  ради проходила у час насичений складними суспільно-політичними подіями  в  країні, непростою  соціально-економічною  ситуацією.  Як  орган  місцевого  самоврядування,  ми  не  відступали від  зазначених законодавством принципів законності, гласності, колегіальності поєднання місцевих і державних інтересів.

Всім нам хочеться швидких покращень у житті і суспільстві, але нажаль ми живемо з вами в нелегкий час, час змін у нашій країні і взагалі в світі, і не завжди ці зміни позитивні.   Але в нашому селі є люди, які своєю працею скромно творять зміни, можливо зараз вони не всім помітні, можливо зміни  не такі суттєві, як нам хотілося, але все одно вони є. В цей святковий день хочу подякувати всім хто з розумінням і терпінням допомагає сільській раді працювати і змінювати наше село на краще. Все що було зроблено за звітній період – зроблено зусиллями не тільки сільської ради, а й зусиллями команди однодумців.

Подякував всім хто допомагав  і підтримував сільську раду, а саме:

— за дієву, конструктивну співпрацю  районній раді та районній державній адміністрації, народному депутату А.Деркачу, депутату обласної ради Гороху.

— депутатам і членам виконавчого комітету, які виконують свою роботу і підтримують сільську раду, коли ділом, а коли порадою.

— колективу Тулиголівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

— колективу ДНЗ «Малятко»

— колективу місцевої пожежної охорони

— колективу відділення зв’язку

— колективу Тулиголівського АЗПСМ

— нашим місцевим підприємцям та підприємцям, які провадять свою діяльність на території сільської ради.

— колективу сільського Будинку культури та  аматорського колективу «БЕРЕГИНЯ»

Завершуючи виступ Олексій Самойленко наголосив на тому, що ми з Вами живемо у період реформи, яка ще практично не виважена, чітких напрямків діяльності не вибудовано. А забезпечувати нормальну життєдіяльність села потрібно зараз, тому з  великим задоволенням буду приймати від Вас поради, пропозиції, Ваше бачення у подальшій роботі сільської ради.

Під час звіту було надано слово секретарю сільської ради Світлані Кириєнко , директору Тулиголівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Аллі Рой. А також директору сільського Будинку культури Сергію Алєксєєнко та художньому керівнику Валентині Бороденко,  завдяки яким  рівень аматорського мистецтва знаходиться на належному рівні. До кожного свята проводяться тематичні виступи. Не залишився поза увагою і Міжнародний жіночий день, з нагоди якого був підготовлений святковий концерт, де зі сцени, із вуст виступаючих, лунали найщиріші привітання з нагоди свята.

IMG_0222 IMG_0223 IMG_0224 IMG_0225