41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Звітують сільськи голови. Відбувся звіт Білогривського сільського голови.

27 березня, в актовому залі Білогривського НВК відбувся публічний звіт сільського голови Надії Костюченко про виконання програми економічного і соціального розвитку за 2017 рік.  В пленарному засіданні взяли участь керуючий справами Кролевецької районної ради Юрій Цикал, депутати, члени виконавчого комітету Білогривської сільської ради, громадськість.

У своєму звіті Надія Костюченко акцентувала увагу на основних напрямках виконання програми економічного і соціального розвитку за 2017 рік, а також окреслила перспективи на 2018 рік ( з текстом звіту можна ознайомитись тут). При цьому відзначила, що Білогривською   сільською радою підготовлено проект «Реконструкція мережі вуличного освітлення з встановленням систем автономного вуличного освітлення в с. Білогриве» загальна вартість проекту склала 590232,0 грн., виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено експертизу проектно-кошторисної документації, даний проект передано на конкурс до державного фонду регіонального розвитку.

Подякувала за суттєву допомогу депутатському корпусу районної ради та голові Миколі Авраменку, директору  ТОВ “Кролевецький  комбікормовий завод” Олександру Андрущенку, ДП Кролевецьке ЛМГ,  а також висловила слова вдячності за підтримку  та порозуміння  районній раді,  районній державній  адміністрації, депутатському корпусу, виконавчому  комітету Білогривської сільської ради, та особливу подяку від жителів шромади висловила депутату районної ради Віталію Кошевьорову.

Відмітила, що неодноразову спонсорську допомогу для проведення різноманітних заходів  на території сільської ради надавали Кролевецький молокозавод, ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» — Андрущенко О.М; підприємці – О.М. Пилипенко, В.І. Рожок, В.Ю. Пилипейко, депутат  Бобровицька Я.Г. та почесні жителі села Пляс А.М., Пляс О.М., Скоробагатий В.І.

Надія Василівна передала вдячність від батьків та педагогічного колективу Білогривського НВК за те, що цього навчального року діти мали змогу відвідувати басейн у м. Кролевець, і все це завдячуючі спільній злагодженій роботі депутатських корпусів сільської і районної рад.

Жителів села турбували питання реформування галузі охорони здоров’я, особливо первинної її ланки, а також робота громадського автотранспорту по маршруту Шостка-Кролевець-Погорілівка із заїздом та зупинкою в селі Білогриве.

DSC_0001

DSC_0002

DSC_0007