41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Звітують сільськи голови. Відбувся звіт Буйвалівського сільського голови.

21 березня, в приміщенні Буйвалівської сільської ради, відбувся публічний звіт сільського голови Любові Яценко про виконання програми економічного і соціального розвитку за 2017 рік. В заході взяли участь голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Цикал, головний лікар Кролевецько ЦРЛ Сергій Побивайло, депутати районної, сільської рад, члени виконавчого комітету Буйвалівської сільської ради, представники ТОВ «Буйвалівське».
У своєму звіті Любов Яценко відзначила цілеспрямовану злагоджену роботу депутатського корпусу, виконавчого комітету сільської ради, агропромислових формувань ТОВ «Буйвалівське», ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», ТОВ «Полісся» та районної влади, завдячуючі яким вдалось реалізувати основні завдання програми економічного і соціального розвитку за 2017 рік ( із текстом звіту можна ознайомитись тут  ). Відмітила активну та плідну роботу сільського Будинку культури (директор Людмила Чабан), а також відзначила те, що Буйвалівською сільською радою підготовлено проект «Реконструкція мережі вуличного освітлення з встановленням систем автономного вуличного освітлення в с. Буйвалове» загальна вартість проекту склала 584180,00 грн., виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено експертизу проектно-кошторисної документації, даний проект передано на конкурс до державного фонду регіонального розвитку. В разі перемоги проекту на конкурсі в селі Буйвалове буде встановлено 14 ліхтарів вуличного освітлення на сонячних батареях.
Голова районної ради Микола Авраменко інформував присутніх про те, що спільними зусиллями районної, міської влади, небайдужим підприємцям міста вдалося відкрити на прикінці 2017 року басейн на базі спорткомплексу Глухівського національного педуніверситету в м.Кролевець, та завдячуючи депутатам районної ради сільська молодь шкільного віку відвідує басейн безкоштовно. Також звернув увагу сільського голови та депутатів сільської ради на необхідності облаштування на другому поверсі сільського Будинку культури спортивної зали для залучення молоді до занять спортом та хореографією, на співпраці з місцевими агроформуваннями щодо складання плану внесення добрив на поля та інформування бджолярів про виконання таких робіт заздалегідь та проведення відповідної роботи з посадовими особами та депутатами Буйвалівської сільської ради щодо декларування доходів за 2017 рік.
Головний лікар Кролевецького ЦРЛ Сергій Побивайло інформував присутніх про особливості реформування галузі охорони здоров’я, про роботу екстренної медичної допомоги, первинної та вторинної ланок медицини на Кролевеччині.

DSC_0002 DSC_0004 DSC_0007 DSC_0009