41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Звітував Обтівський сільський голова

15 березня відбувся публічний звіт Обтівського сільського голови Володимира Петренка про виконання програми економічного і соціального розвитку Обтівської сільської ради за 2017 рік та виїзний семінар навчання із сільськими головами Кролевецького району.  В заходах взяли участь голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко, голова Кролевецької райдержадміністрації Олег Кучерявий, сільські голови Кролевецького району, головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло, начальник Кролевецького відділення поліції Глухівського відділу поліції ГУНП в Сумській області Олег Переход, депутат Кролевецької районної ради Віктор Бик, директор ТОВ «Десна» Микола  Давиденко, депутати, члени виконавчого комітету Обтівської сільської ради, широка громадськість.

У своєму звіті Володимир Петренко зазначив, що минулий рік був  роком нелегкої праці  депутатського корпусу, виконавчого комітету, працівників  апарату  сільської ради та всіх установ та організацій територіальної громади.  Але спільними зусиллями вдалося вирішити всі нагальні питання, які виникали протягом минулого року. Він  подякував за підтримку  та порозуміння  районній раді,  районній державній  адміністрації, депутатському корпусу, виконавчому  комітету, керівнику  ТОВ «Десна»  та його інвесторам, керівникам установ і організацій та всім підприємцям, які проводять свою діяльність на території села.

Особливі слова вдячності були сказані на адресу  народного депутата України Ігоря Молотка та його команди за значну матеріальну допомогу  Обтівській громаді.  Від усіх  жителів  громади  подякував   депутату  районної ради Віктору Бику та депутату  міської ради Віктору Лехману за значну матеріальну підтримку, яку вони постійно  надають в усіх сферах життєдіяльності громади ( з текстом звіту можна ознайомитись тут).

Начальник Кролевецького відділення поліції Глухівського відділу поліції ГУНП в Сумській області Олег Переход роз’яснив новели  Кримінально-процесуального кодексу України, які стосуються так званої «поправки Лозового».  Жителів села та сільських голів турбували питання реформування галузі охорони здоров’я, особливо первинної її ланки, ремонту доріг, інвестиційної діяльності органів влади та місцевого самоврядування та ін.. Всі ці питання були обговорені за участю голів районної ради та райдержадміністрації, головного лікаря центральної районної лікарні.

Під оплески присутніх спільною Грамотою районної ради та райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю на благо Обтівської територіальної громади був відзначений Обтівський сільський голова Володимир Петренко. За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування на Кролевеччині Почесною Грамотою Сумської обласної ради  була відзначена Світлана Завгородня – Добротівський сільський голова.

В ході семінарських занять  сільські голови провели огляд та ознайомились з особливостями роботи об’єктів соціальної сфери села Обтове: добровільною пожежною частиною, дошкіьним навчальним закладом та загальноосвітньою школою.

1

7

Петренко

Переход

12

2

3

4

8 9 10 11

DSC_0070 DSC_0072