41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

За талановитою молоддю – щасливе майбутнє!

У день старого Нового року в районному Будинку дітей та юнацтва зібралася педагогічна та учнівська еліта Кролевеччини. На свято визнання, творчості, успіху, де відбулося традиційне вшанування переможців в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та їх наставників завітали представники районної влади.

Освітянська галузь Кролевеччини вже  понад 10 років є кращою серед районів області за результатами учнівських олімпіад. Як зазначила, відкриваючи захід, завідуюча методичним кабінетом управління освіти, молоді і спорту РДА Інна Касьяненко:  «Ми по праву можемо пишатися добрими справами і здобутками наших учнів, а вони варті, щоб ними гордилися родина, школа, Кролевеччина…».

Нових звершень і перемог зичили у своїх привітаннях Дід Мороз і Снігуронька.

Слова шани, поваги та безмежної вдячності учням – переможцям олімпіад, їх наставникам та батькам, які у непростий на сьогодні час підтримують і морально, і матеріально, – адресували голова районної державної адміністрації Олег Кучерявий, заступник голови районної ради Сергій Побивайло та начальник управління освіти, молоді і спорту РДА Віктор Дісковський. Вони висловили впевненість, що саме за такою талановитою молоддю майбутнє нашої країни буде щасливе, мирне і самодостатнє.

Керівники району під оплески присутніх в залі вручили юним інтелектуалам нагороди, а ще солодкі подарунки додали Дід Мороз і Снігурка.

На урочистостях також були відзначені педагогічні колективи, які підготували переможців олімпіад, кращі з кращих педагоги.

Піднесеного настрою всім додала концертна програма. Своїми виступами порадували глядачів талановита юна кролевецька співачка Ніна Тищенко, учениця Алтинівської ЗОШ Сусанна Завірюха та вихованці БДЮ: веселі учасники хореографічного колективу «Доміно»  і хореографічний дует у складі Ірини Босак та Олексія Нібака (учні Мутинської ЗОШ).

Тож нових звершень вам, юні обдарування!

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014-2015 навчальному році взяли участь 662 учні із 23 закладів освіти.  104 учні вибороли 184 призових місць із 12 закладів освіти: І – 44, ІІ – 63, ІІІ – 77). Серед шкіл призові місця розподілилися таким чином:

СШ    № 1 –   81 (І – 16;   ІІ – 32 ; ІІІ – 33 );

ЗОШ  № 2 –   27 (І – 9 ;  ІІ – 10 ;  ІІІ – 8 ) ;

СШ    № 3 –   43 (І – 10; ІІ – 13 ; ІІІ – 20);

ЗОШ  № 4 –   2 ( ІІ – 1 ;  ІІІ – 1) ;

ЗОШ  № 5 –   15 (І – 6 ; ІІ – 4 ;ІІІ –  5);

ЗОШ  № 6 –    6 (І – 2 ;   ІІІ –  4) ;

Алтинівська ЗОШ –  3 ( ІІ – 1; ІІІ – 2);

Камінський НВК –   3 (І – 1, ІІ – 1, ІІІ – 1);

Локнянський НВК  – 1 ( ІІІ – 1 );

Обтівська  ЗОШ – 1 ( ІІІ – 1 );

Реутинська ЗОШ – 1 (ІІІ – 1 );

Червоноранківський НВК – 1 (ІІ – 1).

Найчисельнішими були олімпіади з української мови та літератури, математики,  біології, хімії, фізики, історії, англійської мови.

55 кролевецьких школярів захищатимуть честь Кролевецького району в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Активну участь в олімпіадах взяли учні усіх міських шкіл та сільських: Алтинівської, Грузчанської, Мутинської, Обтівської, Ленінської, Тулиголівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Бистрицького, Камінського НВК, Реутинської ЗОШ І-ІІ ступенів. 

Переможці олімпіад, котрі здобули від 8 до 3 призових місць:

СШ № 1: Ангеліна Мороз (8 призових місць, 9 клас); Анастасія Гребенець (6 призових місць, 8 клас); Анна Віткіна (4 призові місця, 9 клас); по 3 призові місця: Ігор Гребенець (8 клас); Вадим Сикал (9 клас);  Єлизавета Киричок (10 клас); Наталія Серга (10 клас ) та учні 11 класу  Анастасія Харченко, Максим Колесніков, Ілля Сірий.

Призери олімпіад

ЗОШ № 2 ім. М. Лукаша: учні 9 класу Марія Дробниця (7 призових місць),  Артем Бондарець (6 призових місць).

СШ № 3: Максим Свинарчук (5 призових місць, 10 клас);  Микола Лютий (4 призові місця, 10 клас);  Вікторія Мовчанюк (3 призові місця, 7 клас).

ЗОШ № 5: Юрій Якущенко (3 призові місця, 11 клас).

ЗОШ № 6: Дар’я Придатченко  (3 призові місця, 10 клас).

osvitni olimpiytsi2

 

Найбільшу кількість призерів олімпіад підготували такі вчителі: О.І.Репринцева (12 призерів, СШ №1),  С.Г.Яценко (9 призерів, ЗОШ №2), О.В.Шепетун (8 призерів, СШ №1); по 7 призерів – Н.В.Івашина (СШ №1), Н.П.Тарабан (ЗОШ №2); по 6 призерів – О.М.Галанов (СШ №3), Т.М.Корж (СШ №1); по 5 призерів – В.В.Ковтун (Ш №1), по 5 призерів – Т.Л.Коваль, С.В.Геращенко, Л.М.Лисенко – СШ №1; по 4 призера – Л.В.Погорєльська, Н.М.Сикал, Н.Г.Лук’яненко –  СШ №1; В.Ф. Мамай (ЗОШ №2); Л.П. Лисенко, Ю.Л. Авраменко –  СШ №3.

osvitni olimpiytsi3

За багаторічну сумлінну і бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи  у справі навчання і виховання підростаючого покоління Сумщини була вручена Подяка Міністерства освіти і науки України учителю фізики та інформатики Кролевецької СШ № 3 Миколі Миколайовичу Подобрію.