41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

З новими успіхами – до нових вершин!

У дні новорічних свят в районному Будинку дітей та юнацтва зібралася педагогічна та учнівська еліта Кролевеччини. На свято визнання, творчості, успіху, де відбулося традиційне вшанування переможців в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та їх наставників, завітали представники районної влади.

«Освітянська галузь Кролевеччини вже  понад 15 років тримає пальму першості серед районів області за результатами учнівських олімпіад, — зазначила на заході завідувач методичним кабінетом відділу освіти РДА Інна Касьяненко.  Ми по праву можемо пишатися добрими справами і здобутками наших учнів й цього разу, а вони варті, щоб ними гордилися родина, школа, Кролевеччина».

Слова шани, поваги та безмежної вдячності учням – переможцям олімпіад, їх наставникам та батькам, які у непростий на сьогодні час підтримують і морально, і матеріально, – адресували голова районної державної адміністрації Олег Кучерявий, голова районної ради Микола Авраменко, начальник відділу освіти РДА Станіслав Масалига та завідувач методичним кабінетом Інна Касьяненко. Вони зичили юній еліті Кролевеччини не зупинятись на досягнутому, нових звершень і перемог.

Керівники району та освітньої галузі вручили юним інтелектуалам нагороди та солодкі подарунки. Також відзначили педагогічні колективи, які підготували переможців олімпіад, кращих з кращих педагогів та вручили Подяку адміністрації Кролевецької СШ № 3  за забезпечення належних умов для проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та роботу журі.

Піднесеного настрою всім присутнім у залі додала яскрава концертна програма, яку представили талановиті вихованці  районного Будинку дітей та юнацтва.

2 3

 

З 1 листопада по 27 грудня  2015 року на базі Кролевецької СШ №3 проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Його учасниками стали 674 учнів із 21 закладу освіти району. 101 учень з 11 навчальних закладів  виборов 185 призових місць.  Загальна кількість призових місць – 185 (І – 53, ІІ – 68, ІІІ – 64).

Серед шкіл призові місця розподілилися таким чином:

СШ    № 1 —   67  (І — 15;   ІІ — 29 ; ІІІ — 23 ), ЗОШ  № 2 —   21  (І — 9 ;  ІІ — 4 ;   ІІІ — 8 ) ; СШ    № 3 — 56  (І — 20;   ІІ — 20 ; ІІІ — 16), ЗОШ  № 5 —   20  (І —  4 ;   ІІ — 10 ;   ІІІ —  6 ), ЗОШ  № 6 —  9  (І —  3 ;    ІІ — 2 ;   ІІІ —  4), Алтинівська ЗОШ — 5  (І — 0; ІІ – 3; ІІІ – 1), Дубовицька ЗОШ   — 2    (І – 1;   ІІІ- 4), Камінський НВК —  4     (І – 1,   ІІ – 2, ІІІ – 1), Ленінська ЗОШ – 1 (ІІІ  — 1), Мутинська   ЗОШ – 1     (ІІ — 1), Тулиголівська ЗОШ – 1 (ІІІ — 1).

         Найкращі результати на олімпіадах показали: Марія Дробниця (7 призових місць, учениця 10 класу ЗОШ №2 ); Анастасія Душко (6 призових місць, 10 клас СШ №1). По 5 призових місць зайняли Анастасія Гребенець (9 клас СШ №1), Віталій Чередник (8 клас СШ  № 3), Тетяна Коваленко (9 клас СШ №3), Микола Лютий (11 клас  СШ №3), Максим Свинарчук (11 клас СШ №3), Євгеній Поладич (8 клас ЗОШ №5).  По чотири призові місця здобули Олеся Велесь (8 клас СШ №1), Ігор Гребенець (9 клас СШ №1), Вікторія Дячок (10 клас СШ №1), Катерина Бихно (9 клас ЗОШ №5), Дар’я Придатченко (11 клас ЗОШ № 6).  По три призові місця зайняли Анна Сущенко  (7 клас СШ № 1), Ірина Крупник  та Єлизавета Киричок (11 клас СШ № 1), Юлія Стожок  та Марина Ялинна (10 клас ЗОШ № 2), Вікторія Мовчанюк, Дмитро Кравченко, Катерина Сердюк (8-9 клас СШ № 3).

Високих результатів учні досягли завдяки копіткій праці педагогів-наставників. Найбільшу кількість призерів підготували вчителі: О.І. Репринцева (12 призерів, СШ №1),  О.В.Шепетун (11 призерів, СШ №1), О.М.Галанов (8 призерів, СШ №3), Т.М.Корж (7 призерів, СШ №1), В.В.Ковтун (6 призерів, СШ №1), О.Ю.Медвідь (6 призерів, СШ №3), С.Г.Яценко (5 призерів,ЗОШ №2), Н.П.Тарабан (5 призерів, ЗОШ №2), Н.М.Хиля (5 призерів, ЗОШ №5),  Л.І.Смик (4 призери, СШ №1), Н.В. Івашина (4 призери, СШ №1), В.Ф. Мамай (4 призери, ЗОШ №2), В.А.Галанова (4 призери, СШ № 3), Л.О.Головашова (4 призери, СШ №3), Ю.Л.Авраменко (4 призери, СШ №3),  К.О. Рубан (4 призери, СШ №3). По три призери підготували М.Г.Сергієнко, Н.Г.Лук’яненко, С.В.Геращенко (СШ № 1), В.В.Пасяк (ЗОШ № 2), Н.П.Коваль, А.О.Жила (СШ № 3), В.П.Овсієнко, С.А.Марченко (ЗОШ № 5), Т.П.Сенченко (ЗОШ № 6), Є.В.Коханець (Камінський НВК).

Активну участь в олімпіадах взяли учні міських шкіл №1,2,3,5,6, Алтинівської, Грузчанської, Ленінської, Мутинської, Тулиголівської ЗОШ, Камінського НВК (директори  Погорєльський М.М., Ілляшенко І.М., Онікієнко С.С., Соколова Е.П., Лупенко М.М., Федоренко М.В., Мокрогуз О.О., Сухоженко Н.С., Каптан В.В., Рой А.М., Радченко І.Ю.).

У ІІІ етапі олімпіад, який відбудеться з 15.01 по 21.02. 2016 року, візьмуть участь 63 учні – призери ІІ етапу.

Бажаємо успіхів і нових перемог!