41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Володимир Гройсман: Треба сформувати нову систему охорони здоров’я, яка надаватиме якісні послуги людям та збільшить фінансове забезпечення лікарів

В Україні необхідно створити нову систему охорони здоров’я, здатну надавати якісні медичні послуги громадянам та забезпечити гідне фінансове забезпечення медичних працівників. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу, 20 квітня.

«Треба формувати нову систему охорони здоров’я, яка дозволила би якісно у першу чергу надавати послуги людям, і це мають бути доступні послуги, а з іншого боку, і лікарі мають бути на зовсім іншому рівні з точки зору фінансового забезпечення, – заявив Володимир Гройсман. – Те, що ми маємо в системі охорони здоров’я, не влаштовує громадян України».

Прем’єр-міністр  висловив переконання, що таку реформу можливо зробити, якщо правильно організувати систему. «Найголовніше – сформувати модель і до неї йти», – наголосив він.

Разом з тим Володимир Гройсман зауважив, що неприпустиме здійснення централізованих закупівель медичного обладнання з корупційною метою. «Централізовані закупки обладнання з точки зору не те що треба, а те що ми хочемо купити, це треба припинити і забути про це. Визначити потреби, передати ресурси, забезпечити фінансування з місцевими бюджетами, якщо потрібно, щоби була відповідальність, куди вони кошти витрачають, і тоді у нас не буде проблем», – зазначив він.

У зв’язку з цим Прем’єр-міністр доручив Віце-прем’єр-міністру України Павлу Розенко проаналізувати інформацію щодо централізованих закупівель медичного обладнання.

 

За даними Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України.