41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Володимир Гройсман: Треба сформувати нову систему охорони здоров’я, яка надаватиме якісні послуги людям та збільшить фінансове забезпечення лікарів

В Україні необхідно створити нову систему охорони здоров’я, здатну надавати якісні медичні послуги громадянам та забезпечити гідне фінансове забезпечення медичних працівників. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу, 20 квітня.

«Треба формувати нову систему охорони здоров’я, яка дозволила би якісно у першу чергу надавати послуги людям, і це мають бути доступні послуги, а з іншого боку, і лікарі мають бути на зовсім іншому рівні з точки зору фінансового забезпечення, – заявив Володимир Гройсман. – Те, що ми маємо в системі охорони здоров’я, не влаштовує громадян України».

Прем’єр-міністр  висловив переконання, що таку реформу можливо зробити, якщо правильно організувати систему. «Найголовніше – сформувати модель і до неї йти», – наголосив він.

Разом з тим Володимир Гройсман зауважив, що неприпустиме здійснення централізованих закупівель медичного обладнання з корупційною метою. «Централізовані закупки обладнання з точки зору не те що треба, а те що ми хочемо купити, це треба припинити і забути про це. Визначити потреби, передати ресурси, забезпечити фінансування з місцевими бюджетами, якщо потрібно, щоби була відповідальність, куди вони кошти витрачають, і тоді у нас не буде проблем», – зазначив він.

У зв’язку з цим Прем’єр-міністр доручив Віце-прем’єр-міністру України Павлу Розенко проаналізувати інформацію щодо централізованих закупівель медичного обладнання.

 

За даними Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України.