41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

ВІКТОР ДІСКОВСЬКИЙ ОЧОЛИВ РАЙОННУ РАДУ ВЕТЕРАНІВ

09 вересня відбулася звітно-виборча конференція районної ради ветеранів на якій представлено звіт про роботу організації з 2012 року по теперішній час та обрано нового голову, а також Президію та інші органи, необхідні для роботи районної ветеранської організації. Також, обрано делегатів на обласну конференцію, яка відбудеться в місті Суми. Участь у конференції взяли 37 делегатів з 45 обраних, а також запрошені керівники району, міста, управлінь, відділів та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також сільські голови району.

Перед присутніми виступив Іван Балабон, голова районної ради ветеранів, яка представляє інтереси понад 12 тисяч пенсіонерів району, в тому числі 40 безпосередніх учасників бойових дій в роки Другої світової війни. Він зупинився на основних аспектах діяльності найчисельнішої громадської організації району, а саме: захист прав та інтересів пенсіонерів, надання їм волонтерської допомоги, стану медичного обслуговування, транспортного забезпечення, цінової ситуації в районі, ремонту житла інвалідів, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій, патріотичному вихованню молоді, тощо. І.В. Балабон відмітив тісну співпрацю у виконанні статутних завдань з органами влади та місцевого самоврядування, висловив вдячність працівникам територіального центру соціального обслуговування, товариству Червоного Хреста та всім спонсорам, які допомагають у вирішенні багатьох питань.

У обговоренні доповіді взяли участь голови первинних ветеранських організацій: с. Гречкине – Василь Семерня, колишнього арматурного заводу – Анатолій Тисячка, с. Обтове – Олександра Василенко, які зупинилися на питаннях, що турбують їхніх членів, а саме: виплата орендної плати за земельні паї, проведення децентралізації та декомунізації в районі, забезпечення коштами Пенсійного Фонду України, виплата пільг, субсидій та інших соціальних допомог людям пенсійного віку, медичне обслуговування, тощо. Всі, хто брав участь в обговоренні, роботі ветеранської організації дали оцінку «добре».

На забезпеченні послуг та виплаті пенсій зупинилися запрошені на захід директор територіального центру соціального обслуговування населення Валентина Федоренко та начальник управління Пенсійного Фонду України в Кролевецькому районі Наталія Срібранець. Голова районної державної адміністрації Олег Кучерявий та голова районної ради Микола Авраменко відмітили особистий вклад в функціонування районної ради ветеранів Івана Балабона та висловили йому слова щирої вдячності за те, що він протягом багатьох років очолював її. Відповіли на запитання присутніх.

Відразу ж було проведено і перше пленарне засідання, де було обрано новий склад президії і нового голову районної ради ветеранів. Ним став колишній начальник управління освіти, молоді та спорту РДА, депутат районної ради Віктор Іванович Дісковський. «Для мене це велика честь, бути обраним головою ветеранської організації району. Звісно ж, Іван Васильович Балабон, якого всі ми добре знаємо як великого патріота нашого краю, зробив багато роботи для пенсіонерів та ветеранів району. Ми продовжимо цю справу і попереду ще багато чого потрібно зробити, щоб наші пенсіонери, які все своє життя віддали розвитку Кролевеччини, відчували постійну турботу про них», – сказав у своєму виступі новообраний голова.

DSC_1169

DSC_1171 DSC_1194

DSC_1184

DSC_1193

DSC_1181