41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Відзвітували Яровський та Локнянський сільські голови

22 лютого в залі Яровської сільської ради відбувся публічний звіт Яровського сільського голови Наталії Прокоф’євої.

У своєму звіті Наталія Василівна подякувала за  допомогу орендарям, які обробляють землю на території Яровської сільської ради. В 2016 році Олександр Андрущенко виділив кошти на ремонт приміщення церкви,  на заходи до 9-того Травня, акумулятор для пожежного автомобіля, паливно-мастильні матеріали, новорічні подарунки для учнів школи та вихованців ДНЗ. СТОВ «Нива» — в особі директора Олександра Іллєнко виділили новорічні подарунки для молодших класів та дитячого садка.  ПП «Нива-Агро» в особі директора Анатолія Мехедка в зимовий період проводять розчистку доріг від снігу. Також зроблений частковий ямковий ремонт доріг по селу. Сільській голова та мешканці с. Ярове подякувати їм всім за допомогу.

Жителі села Ярове висловили свої критичні зауваження до роботи сільського Будинку культури (виконані роботи по його капітальному ремонту , а працівниками не проводиться належна робота, як завідувачкою так і бібліотекарем). Також були питання до завідувачки Яровського ФП. Але на жаль відповідальні працівники культури і охорони здоров’я на звіт перед громадою не з’явилися. Також були відсутні і працівники пожежної охорони села.

DSC_0017 DSC_0019

Також, цього дня відбувся публічний звіт Локнянського сільського голови Сергія Пилипенка в Локнянському НВК. Головною подією 2016 року в с. Локня, за словами сільського голови, було проведення реконструкції Меморіалу загиблим воїнам-землякам.  Відновлення Меморіалу відбулося завдяки фінансовій підтримці депутата обласної ради Володимира Гороха, яким було виділено 82 тис. грн.

Також в цьому році році в приміщенні ФАП проведено ремонт опалення. Сільська рада провела проплату роботи пічника, а інвестор Олександр Андрущенко надав матеріали для ремонту.

На сьогодні на території сільської ради головним роботодавцем залишається СТОВ «Полісся», за що мешканці села висловили щиру подяку керівництву даного товариства.

Жителі села Локня активно включилися в обговорення питання вуличного освітлення та автобусного сполучення.

Після закінчення публічного звіту, голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко відповів на запитання присутніх.

DSC_0004

DSC_0002