41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

30 серпня 2017 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників, яка передбачала пленарне та секційне засідання. Пленарне засідання, яке проходило в районному будинку культури, відкривали школярі: хореографічний колектив «Доміно» Кролевецького районного будинку дітей та юнацтва, учні Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник Кобізька О.В.), вокальний дует Діденко Діани та Теніної Олександри, учениць Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, та хореографічний колектив «Альтаїр» Кролевецького районного будинку дітей та юнацтва, учні Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3. Учасників конференції вітали Авраменко М.В., голова Кролевецької районної ради, Халецький О.Б., керівник апарату Кролевецької районної державної адміністрації, та Діброва Н.В., начальник відділу освіти Кролевецької об’єднаної територіальної громади.

Із доповідями виступили:

Масалига С.В., начальник відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації «Першочергові пріоритети розвитку освіти району у світлі Нової української школи»;

Зражва Л.Д.,  завідувач Кролевецького дошкільного навчального закладу №9 (центр розвитку дитини) «Ромашка» «Формування основ патріотизму в дошкільнят»;

Бузовська О.І., директор Кролевецького навчально-виховного комплексу №4 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» «Реалізація принципу наступності дошкільної та початкової освіти в роботі навчального закладу»;

Холопцов С.Ю., директор Кролевецької районної дитячо-юнацької спортивної школи «Шляхи розвитку позашкільної спортивної освіти в сучасних умовах»;

Лукаш Г.Д., голова районної організації  профспілки  працівників освіти і науки України «Соціальний захист працівників освіти як пріоритетний напрямок роботи профспілкової організації»;

Лозовська А.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Тулиголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Національно-патріотичне виховання учнів шляхом упровадження традиційних та інноваційних технологій у практику роботи школи»;

Яценко С.Г., учитель інформатики Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша «Із досвіду роботи переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»»;

Бруяка Ю.С., соціальний педагог Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 «Із досвіду роботи асистента вчителя в інклюзивному класі»;

Чумакова Н.Б., бібліотекар Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 «Шкільна бібліотека як інформаційний центр навчального закладу».

Приємним моментом стало нагородження педагогів.

Грамоти Кролевецької районної ради отримали:

Дорогий М.О., вчитель фізичної культури Дубовицької ЗОШ;

Яковенко Л.В., заступника директора з навчально-виховної роботи Кролевецького НВК №6;

Бузовська О.І., директор Кролевецького навчально-виховного комплексу №4 «загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»;

Горкавий І.М., директор Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №7.

Подяка Кролевецької районної ради оголошена Холопцову С.Ю., директору Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи.

Грамотами Кролевецької районної державної адміністрації нагороджені:

Івашина Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;

Макаренко В.П., заступник директора з виховної роботи Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

Деякі педагоги отримали подяки від народного депутата України А.Л.Деркача:

Кліндух Т.І., учитель фізичної культури Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;

Наталенко Л.Л., учитель початкових класів Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3;

Сенченко Т.П., учитель української мови і літератури Кролевецького навчально-виховного комплексу №6 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

Лецик С.В., учитель української мови і літератури Алтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Сикса О.М., учитель англійської мови Буйвалівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Також, кожен учасник конференції отримав для роботи записничок з кульковою ручкою.

Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відзначені:

Лук’яненко Н.Г., учитель зарубіжної літератури Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;

Ілляшенко І.М., директор Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша;

Пасяк В.В., учитель історії та правознавства Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша;

Марченко С.А., учитель української мови і літератури Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5;

Пустовойт П.А., тренер-викладач Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи;

Маланій В.М., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №10 «Горобинка».

Подяка Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації оголошена Чумаковій Н.Б., бібліотекарю Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

Нагороди від відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації отримали:

Шельпяков А.Г., учитель фізичної культури Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1;

Мороз О.А., учитель біології Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша;

Матеко Н.В., учитель англійської мови Обтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Дуброва Н.Г., учитель української мови і літератури Червоноранківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

Дера-Глушко Ю.С., керівник гурткової роботи Кролевецького районного будинку дітей та юнацтва;

Грищенко С.М., заступник директора Кролевецької районної станції юних техніків;

Пугач О.М., керівник гурткової роботи Кролевецької районної станції юних техніків;

Федченко Т.М., керівник гурткової роботи Кролевецької районної станції юних туристів;

Задорожний Є.О., тренер-викладач Кролевецької районної дитячо-юнацької спортивної школи;

Тельнов К,В., тренер-викладач Кролевецької районної дитячо-юнацької спортивної школи;

Висоцька І.В., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №5;

Кобизька Т.В., вихователь-методист Кролевецького дошкільного навчального закладу №7;

Волкова В.М., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №7;

Дячок О.М., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №9 «Ромашка»;

Ігнатенко О.А., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №9 «Ромашка»;

Комар Ю.В., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №10 «Горобинка»;

Базалєй В.В., вихователь Кролевецького дошкільного навчального закладу №11 «Оленка».

Також відбулося нагородження шкіл за підсумками ХХV районних спортивних ігор школярів.

І група (міські школи І-ІІІ ступенів)

І місце – Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 (директор Погорєльський М.М., учителі  Шабельник О.М., Шельпяков А.Г., Пустовойт П.А., Клиндух Т.І.)

ІІ місце – Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 (директор Онікієнко С.С., учителі Скиба А.М., Помазан О.Г.)

ІІІ місце – Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О.Лукаша (директор Ілляшенко І.М.., учителі Задорожний Є.О., Калишенко Г.О.)

 

ІІ група (сільські школи І-ІІІ ступенів)

І місце – Дубовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (директор Бобровицька Л.О., учителі Дорогій М.О., Гузенко М.С.)

ІІ місце – Ярославецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (т.в.о.директора Борщ В.М., учитель Козлова А.В.)

ІІІ місце – Обтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (директор Марченко Г.В., учителі Макарюк М.М., Усенко В.І.)

 

ІІІ група (школи І-ІІ ступенів)

І місце – Бистрицький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (директор Львова Н.В., учитель Сірий В.В.);

ІІ місце – Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 (директор Горкавий І.М., учителі Горкавий І.М.,  Сірий В.В.);

ІІІ місце – Реутинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (директор Мацак Т.М., учитель Почепинець А.В.).

 

На базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Погорєльський М.М.) відбулися секційні засідання:

  • Українська мова та література (керівник районного методичного об’єднання Дмитренко А.В., в.о.завідувача районного методичного кабінету Іванченко О.М.)
  • Російська мова, зарубіжна література (керівник районного методичного  об’єднання Лук’яненко Н.Г., в.о.завідувача районного методичного кабінету Іванченко О.М.)
  • Іноземна мова (керівник районного методичного об’єднання Литвинчук С.В., методист районного методичного кабінету Кім А.О.)
  • Математика (керівник районного методичного об’єднання Галанова В.А., методист районного методичного кабінету Штацька Л.В.)
  • Фізика (керівник районного методичного об’єднання Галанов О.М., методист районного методичного кабінету Желтобрюх А.І.)
  • Географія та основи економіки (керівник районного методичного об’єднання Стожок А.П., методист районного методичного кабінету Желтобрюх А.І.)
  • Біологія, хімія (керівник районного методичного об’єднання Івашина Н.В., методист районного методичного кабінету Савчук С.М.)
  • Трудове навчання (керівник районного методичного об’єднання Медвідь О.Ю., методист районного методичного кабінету Кім А.О.)
  • Історія та правознавство (керівник районного методичного об’єднання Сергієнко М.Г., методист районного методичного кабінету Желтобрюх А.І.)
  • Фізична культура та Захист Вітчизни (керівник районного методичного об’єднання Скиба А.М., в.о.завідувача районного методичного кабінету Іванченко О.М.)
  • Початкові класи (керівники ШМО) (керівник районного методичного об’єднання Чечель І.В., методист районного методичного кабінету Штацька Л.В.)
  • Керівники дошкільних навчальних закладів (методист районного методичного кабінету Суярко Л.І.)
  • Предмети художньо-естетичного циклу (музика, образотворче мистецтво, художня культура) (керівник районного методичного об’єднання Медвідь О.Ю., методист районного методичного кабінету Кім А.О.)
  • Інформатика (керівник районного методичного об’єднання Яценко С.Г., методист районного методичного кабінету Штацька Л.В.)
  • Психологи та соціальні педагоги (методист районного методичного кабінету Ожема В.О.)
  • Первинні профспілкові організації (голова районної організації профспілки  працівників освіти і науки України Лукаш Г.Д.)

 

DSC_0022

 

DSC_0026

 

DSC_0051

 

DSC_0050

 

DSC_0049

 

DSC_0040

 

DSC_0039

 

DSC_0025

 

DSC_0059

 

DSC_0012

 

DSC_0007

 

DSC_0063