41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка 18 січня 2018 року відбулися вибори керівника закладу вищої освіти.

Цього року вибори ректора вперше було проведено за новими вимогами. Згідно із Законом України «Про вищу освіту» право голосу мали усі члени науково-педагогічного складу (253 особи), а також обрані представники від студентства (50 осіб) та допоміжного персоналу (34 особи). Усього в списку виборців було 337 осіб, із них проголосувати з 9:00 до 15:00 – 310 (92%).

За кандидата на посаду керівника навчального закладу Курка Олександра Івановича, доктора історичних наук, професора, своє волевиявлення засвідчила 301 особа, що становить 97,1%.

За ходом виборів стежили повноважний представник Міністерства освіти і науки України та спостерігачі від кандидата. Вони підтвердили, що вибори відбулися відповідно до норм чинного законодавства та Статуту університету, з дотриманням процедури таємного голосування.

Шановний Олександре Івановичу!

Прийміть щирі й сердечні вітання з переобранням на найвищу університетську посаду – посаду ректора, від земляків — Кролевчан та депутатського корпусу Кролевецької районної ради.                                                                             Це очікувана й закономірна, а від того по-особливому вагома й без перебільшення знакова подія не тільки у Вашому особистому, професійному, творчому житті, але й новий етап поступу й зростання університетського колективу викладачів, науковців, співробітників, студентів, майбутнє якого передусім пов’язується з Вашим іменем, авторитетом, ідеями, конкретними справами, людською привабливістю.

Ви й Ваша багатогранна діяльність отримали в черговий раз беззаперечну підтримку колег, однодумців, друзів, соратників, студентів, громадськості, влади, керівництва Міністерства освіти й науки України. І це справедливо, бо Ви витримали головний іспит у житті кожної людини – іспит на справжність, адже за часів Вашого керівництва університет став потужним закладом освіти, колектив якого у своїй діяльності спирається на найкращі традиції минулого, адекватно й виважено реагує на реалії й вимоги сьогодення й, найголовніше, працює на перспективу, на майбутнє.                                                                                                               Сьогоднішній університет – це сучасний, монолітний, консолідований колектив, команда однодумців, де сповідується високий професіоналізм, відповідальність, відкритість, прозорість, колегіальність у прийнятті й реалізації стратегічних для університетського життя рішень, де панує атмосфера творчості й постійного пошуку.

Сьогодні Ви, шановний Олександре Івановичу, визнаний лідер усього університетського колективу – від студента до професора. У Вашому життєвому доробку  керівника, педагога, людини – авторитет, компетентність, визнання, професіоналізм, відповідальність, державницьке мислення, активна громадянська позиція, принциповість, а також досвід і мудрість, що стає надійним гарантом Вашої подальшої успішності.

Кролевчани впевнені, що своє нове призначення Ви сприймаєте як вияв великої довіри і водночас як велику відповідальність за тих, хто працює й вчиться поряд з Вами. Ми переконані, що Ви – ректор-професіонал, новатор, прагматик, реаліст, якому добре відомі не тільки досягнення, але й проблеми освітян.

Нехай Ваша повсякденна, нелегка діяльність на відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови української освіти. Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу. Нехай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити університету і його людям.