41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Урочисте нагородження переможців

27 грудня 2017 року на базі Кролевецького районного будинку дітей та юнацтва відбулося урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт». Зі словами привітання до учнів та педагогів звернулися голова Кролевецької районної державної адміністрації Кучерявий О.В. та керуючий справами виконавчого апарату Кролевецької районної ради Юрій Цикал.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад по 7 перемог  вибороли:

Сущенко Анна – учениця 9 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1;

Чередник Віталій – учень 10 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №3.

6 перемог здобув

Сахно Вячеслав – учень 10 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №3.

По  5 перемог здобули – 6 учнів:

Третьякова Тетяна – учениця 8 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1;

Ковбаса Анастасія – учениця 8 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1;

Гребенець Анастасія – учениця 11 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1;

Дорофєєв Ілля – учень 8 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №3;

Кравченко Дмитро – учень 10 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №3;

Поладич Євгеній – учень 10 класу Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

По 4 перемоги здобули 4 учні:

Пастухов Тимофій – учень 9 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1;

Сердюк Артем – учень 10 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1;

Коваленко Тетяна – учениця 11 класу Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №3;

Бихно Катерина – учениця 11 класу Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

По 3 перемоги здобули 9 учнів:

Пирлик Дмитро – учень 8 класу  Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1;

Ковбаса Михайло — учень 11 класу  Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1;

Ващенко Денис – учень 7 класу Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.М.О.Лукаша;

Лєготін Артем – учень 7 класу  Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №3;

Рева Юлія – учениця 8 класу  Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №3;

Костель Катерина – учениця 8 класу  Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №3;

Приходько Злата – учениця 9 класу  Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №3;

Сущенко Анастасія – учениця 10 класу Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5;

Скороходов Костянтин – учень 11 класу Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

По дві перемоги здобув 21 учень.

По одній перемозі мають 82 учні.

Загальна кількість призових місць – 217 (І – 53, ІІ – 68, ІІІ – 64).

Серед шкіл призові місця розподілилися таким чином:

СШ № 1 – 71 (І – 19;   ІІ – 23; ІІІ – 29);

ЗОШ № 2 – 11 (І – 4;  ІІ – 3;   ІІІ – 4) ;

СШ № 3 –  72 (І – 20;   ІІ – 24; ІІІ – 28);

ЗОШ  № 5 – 44 (І – 12;   ІІ – 20;   ІІІ – 12);

НВК № 6 –  7 (І – 1;    ІІ – 3;   ІІІ – 3);

ЗОШ №7 – 1 (І – ІІІ);

Алтинівська ЗОШ – 3 (І – 1; ІІ – 1; ІІІ – 1);

Буйвалівський НВК – 1 (І – 2);

Дубовицька ЗОШ – 1 (І – 1);

Мутинська   ЗОШ – 1 (І – 1);

Обтівська ЗОШ – 3 (ІІ – 1; ІІІ – 2);

Реутинська ЗОШ – 2 (ІІІ – 1).

IMG_6127

IMG_6025 IMG_6037 IMG_6095 IMG_6113