41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Участь команди Кролевецького району у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 навчальному році

З 15 січня 2016 року розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.  У період 15 січня – 22 лютого 59 учнів взяли участь в олімпіадах із географії (6 учнів), математики (6 учнів), астрономії (1 учень),  англійської мови (3 учні), трудового навчання (4 учні), біології (5 учнів), інформатики (3 учні), екології (1 учень), російської мови (2 учні), хімії (5 учнів), правознавства (3 учні), української мови і літератури (4 учні), фізики (4 учні), економіки (1 учень), історії (5 учнів), німецької мови (1 учень), французької мови (2 учні), інформаційних технологій (3 учні) і вибороли 28 призових місць (47,5 %): І місць – 3, ІІ місць – 8, ІІІ місць – 17.

 

          РЕЗУЛЬТАТИ  ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАД:

№ з/п ПІБ Клас Заклад освіти Предмет Місце Учитель-наставник
Кравченко

Дмитро

Валерійович

 

 

 

8

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Географія ІІ Рубан

Катерина

Олексіївна

Фізика ІІ Галанов

Олександр

Миколайович

Історія ІІ Головашова

Любов

Олександрівна

Гребенець

Анастасія

Сергіївна

 

 

   

   

   9

 

Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1

 

Географія ІІ Шепетун

Ольга

Василівна

Біологія І Репринцева

Ольга

Іванівна

Хімія ІІІ Івашина

Наталія

Вікторівна

3. Кошовенко

Олексій

Андрійович

9 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Географія ІІІ Шепетун

Ольга

Василівна

4. Сущенко

Анна

Валеріївна

7 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Математика ІІІ Геращенко

Світлана

Василівна

5. Носкова

Анастасія

Олегівна

 8 за 9 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Трудове навчання І Медвідь

Ольга

Юріївна

6. Харченко

Аміна

Михайлівна

9 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Трудове навчання ІІ Медвідь

Ольга

Юріївна

7. Мащак

Богдана

Василівна

   9 Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Трудове навчання ІІІ Ганашок

Інна

Анатоліївна

8. Козлов

Анатолій

Вікторович

8 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Біологія ІІІ Репринцева

Ольга

Іванівна

9. Велесь

Вікторія

Вікторівна

9 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Біологія ІІІ Репринцева

Ольга

Іванівна

10. Віткіна

Анна

Ігорівна

10 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Біологія ІІІ Репринцева

Ольга

Іванівна

11. Михайленко

Денис

Олександрович

9 Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Інформатика ІІ Яценко

Станіслав

Григорович

12. Бондарець

Артем

Павлович

10 Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Інформатика І Яценко

Станіслав

Григорович

13. Душко Анастасія

Сергіївна

10 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Російська мова

і література

ІІІ Лук’яненко Неля Григорівна
14. Страфун

Юлія

Юріївна

11 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Російська мова

і література

ІІІ Коваль

Наталія Петрівна

15. Калюжний

Андрій

Сергійович

8 Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Хімія ІІІ Хиля

Неоніла

Миколаївна

16. Ляшенко

Аліна

Валеріївна

9 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Хімія ІІІ Авраменко

Юлія

Леонідівна

17. Білобровко

Анна

Володимирівна

9 Алтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Правознавство ІІІ Федоренко

Ліна

Миколаївна

18. Стожок

Юлія

Олександрівна

10 Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Правознавство ІІ Пасяк

Владислав

Володимирович

19. Бихно

Катерина

Валеріївна

9 Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Українська мова і література ІІІ Марченко Світлана Анатоліївна
20. Дробниця

Марія

Вікторівна

10 Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Українська мова і література ІІ Тарабан

Ніна

Павлівна

21. Коваленко

Тетяна

Валеріївна

9 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Фізика ІІ Галанов

Олександр

Миколайович

22. Свинарчук

Максим

Владиславович

11 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Фізика ІІІ Галанов

Олександр

Миколайович

23. Лютий

Микола

Петрович

11 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Історія ІІІ Фрунзе

Світлана

Василівна

24. Балюк

Каріна

Ігорівна

10 Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Французька мова ІІІ Лисман

Дар’я

Леонідівна