41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

У Сумській області розпочали роботу п’ять оновлених місцевих прокуратур

15 грудня 2015 року, завершився процес системного реформування органів прокуратури, і в Сумській області розпочали свою роботу п’ять оновлених місцевих прокуратур, а саме: Сумська місцева прокуратура, до складу якої увійшли місто Суми та Сумський район; Конотопська місцева прокуратура, до складу якої увійшли місто Конотоп, Білопольський, Буринський Конотопський та Путивльський райони; Охтирська місцева прокуратура, до складу якої увійшли місто Охтирка, Великописарівський, Краснопільський, Охтирський та Тростянецький райони; Роменська місцева прокуратура, до складу якої увійшли міста Ромни та Лебедин, Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Роменський райони; Шосткинська місцева прокуратура, до складу якої увійшли міста Глухів і Шостка, Глухівський, Кролевецький, Середино-Будський, Шосткинський та Ямпільський райони.
У всіх новостворених прокуратурах законом визначено 4 керівні посади – прокурор, перший заступник та 2 заступники місцевого прокурора. Наразі загальна штатна чисельність п’яти місцевих прокуратур Сумської області складає 216 одиниць, скорочено 72 працівника.
Процес системного реформування органів прокуратури України проводився у відповідності до нового Закону України «Про прокуратуру», головним завданням якого було відкрити двері прокуратури для компетентних, мотивованих і порядних людей. Всі бажаючі обійняти керівну посаду в місцевих прокуратурах пройшли 4 етапи відкритого конкурсного відбору, зокрема складання тестів на професійні знання, інтелектуальні здібності, психологічне тестування та співбесіда із конкурсною комісією. Претенденти на рядові посади обмежилися двома етапами вищезазначеного конкурсу. Після кожного етапу конкурсу на сайті Генеральної прокуратури України були оприлюднені рейтингові списки кандидатів, окрім того відбувалась онлайн трансляція співбесіди, яку міг переглянути кожен охочий.
У конкурсі на керівні посади місцевих прокуратур Сумської області взяли участь 127 осіб, з яких конкурсною комісією відібрано по 16 претендентів на зайняття адміністративних посад у місцевих прокуратурах. Перші 3 кандидатури були подані Генеральному прокурору України на розгляд для призначення керівником місцевої прокуратури. З наступних за рейтингом 3 кандидатур, за рекомендацією конкурсної комісії, прокурор Сумської області призначив першого заступника керівника місцевої прокуратури.
Наказом Генерального прокурора України від 30.11.2015, за рекомендацією Харківської конкурсної комісії, на посаду керівника Сумської місцевої прокуратури призначено старшого радника юстиції Ковтуна Володимира Миколайовича, на посаду керівника Роменської місцевої прокуратури призначено старшого радника юстиції Кузченка Володимира Олександровича, на посаду керівника Конотопської місцевої прокуратури призначено радника юстиції Сегиду Сергія Миколайовича, на посаду керівника Охтирської місцевої прокуратури Сумської області призначено радника юстиції Слабунову Юлію Володимирівну, на посаду керівника Шосткинської місцевої прокуратури призначено молодшого радника юстиції Зайцева Ігоря Анатолійовича.
Довідково:

zaytcev

 

Зайцев Ігор Анатолійович народився у 1983 році в с. Привілля Глухівського району Сумської області. У 2006 році закінчив Українську академію банківської справи м. Суми, у 2008 році – Національну академію прокуратури України. Роботу в органах прокуратури розпочав у 2007 році з посади помічника прокурора в прокуратурі Путивльського району, де й працював більше трьох років. Близько року обіймав посади різного ступеня в прокуратурі Білопільського району та Шосткинській міжрайонній прокуратурі, близько трьох років – в прокуратурі м. Суми. Попередня займана посада – заступник прокурора Лебединського району Сумської області.

 

 

 

 

 

http://sumy.gp.gov.ua/index.php…

Прес-служба прокуратури області