41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ – ГОРДІСТЬ НАШОГО КРАЮ

13 квітня в залі засідань районної ради відбулась тепла зустріч керівництва району із переможцями IIIIV етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, їх наставниками, батьками, керівниками навчальних закладів, які плекають юні таланти. За високі досягнення у навчанні та спорті обдарованим учням були вручені традиційні стипендії голови райдержадміністрації. Протягом року грошові винагороди  отримуватимуть 28 школярів. Приємно, що здобутки міських шкіл наслідують сільські школярі. У нинішньому році учениця Алтинівської загальноосвітньої школи Анна Білобровко стала призером III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і впевнено поповнила  ряди районних стипендіатів.

Учнівська молодь із року в рік  прославляє рідну Кролевеччину новими здобутками не тільки на рівні області, але й держави. Досягнуті результати – це наполеглива праця учнів, педагогів, батьків  та підтримка з боку районної влади.

Звертаючись з вітальним словом, голова районної державної адміністрації Олег Кучерявий, заступник голови районної ради Сергій Побивайло, начальник відділу освіти РДА Станіслав Масалига, від керівників навчальних закладів – директор Кролевецької СШ № 3 Світлана Онікієнко від щирого серця подякували юним інтелектуалам за їхні наполегливість і старання, вчителям-наставникам – за професіоналізм, натхнення і самовіддачу, батькам – за терпіння і всебічну підтримку. Побажали й надалі досягати нових успіхів та перемог – у навчанні й особистому житті. Висловили впевненість, що за такою талановитою патріотичною молоддю – щасливе майбутнє і їх особисте, і нашого краю, і України загалом.

Світлана Онікієнко нагадала як 10 років тому на серпневій педагогічній конференції освітяни виступили з ініціативою щодо стимулювання найталановитішої учнівської молоді, яка демонструвала вагомі здобутки не тільки на обласному рівні. Ця ініціатива була підтримана районною владою. Так, зародилася і живе й до цього часу ця добра традиція. І хоча щомісячна стипендія це не значна сума (за І місце – 100 гривень, за ІІ місце – 75 гривень, за ІІІ місце – 50 гривень), проте це кошти зароблені нелегкою дитячою працею та розумом й вони знають їм ціну. Як показав час матеріальна підтримка талановитих дітей є хорошим стимулом для нових успіхів та наслідування для інших школярів.

Вчитель Алтинівської загальноосвітньої школи Ліна Федоренко, яка підготувала призера ІІІ етапу, подякувала керівникам району, відділу освіти РДА за те, що в непростий на сьогодні час вони все ж знаходять можливість для стимулювання учнів та педагогів.

«Обіцяємо й надалі викладатися на всі сто, щоб ще більше прославити наше місто і наш край», – з впевненістю сказала від імені всіх переможців олімпіад учениця Кролевецької СШ № 1 Анастасія Душко.

«Завдяки праці, старанням і досвіду вчителів ви змогли досягнути високих результатів. Ви – наше майбутнє і ми покладаєм на вас великі надії…», – з батьківською настановою виступила мама  учениці ЗОШ № 5 Катерини Бихно – Людмила Миколаївна. Вона подякувала владі за підтримку обдарованих дітей та адресувала найтепліші слова вдячності педагогам.

За даними сайту Кролевецької районної державної адміністрації.

2 3 4

 

1 5