41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ – ГОРДІСТЬ НАШОГО КРАЮ

13 квітня в залі засідань районної ради відбулась тепла зустріч керівництва району із переможцями IIIIV етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, їх наставниками, батьками, керівниками навчальних закладів, які плекають юні таланти. За високі досягнення у навчанні та спорті обдарованим учням були вручені традиційні стипендії голови райдержадміністрації. Протягом року грошові винагороди  отримуватимуть 28 школярів. Приємно, що здобутки міських шкіл наслідують сільські школярі. У нинішньому році учениця Алтинівської загальноосвітньої школи Анна Білобровко стала призером III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і впевнено поповнила  ряди районних стипендіатів.

Учнівська молодь із року в рік  прославляє рідну Кролевеччину новими здобутками не тільки на рівні області, але й держави. Досягнуті результати – це наполеглива праця учнів, педагогів, батьків  та підтримка з боку районної влади.

Звертаючись з вітальним словом, голова районної державної адміністрації Олег Кучерявий, заступник голови районної ради Сергій Побивайло, начальник відділу освіти РДА Станіслав Масалига, від керівників навчальних закладів – директор Кролевецької СШ № 3 Світлана Онікієнко від щирого серця подякували юним інтелектуалам за їхні наполегливість і старання, вчителям-наставникам – за професіоналізм, натхнення і самовіддачу, батькам – за терпіння і всебічну підтримку. Побажали й надалі досягати нових успіхів та перемог – у навчанні й особистому житті. Висловили впевненість, що за такою талановитою патріотичною молоддю – щасливе майбутнє і їх особисте, і нашого краю, і України загалом.

Світлана Онікієнко нагадала як 10 років тому на серпневій педагогічній конференції освітяни виступили з ініціативою щодо стимулювання найталановитішої учнівської молоді, яка демонструвала вагомі здобутки не тільки на обласному рівні. Ця ініціатива була підтримана районною владою. Так, зародилася і живе й до цього часу ця добра традиція. І хоча щомісячна стипендія це не значна сума (за І місце – 100 гривень, за ІІ місце – 75 гривень, за ІІІ місце – 50 гривень), проте це кошти зароблені нелегкою дитячою працею та розумом й вони знають їм ціну. Як показав час матеріальна підтримка талановитих дітей є хорошим стимулом для нових успіхів та наслідування для інших школярів.

Вчитель Алтинівської загальноосвітньої школи Ліна Федоренко, яка підготувала призера ІІІ етапу, подякувала керівникам району, відділу освіти РДА за те, що в непростий на сьогодні час вони все ж знаходять можливість для стимулювання учнів та педагогів.

«Обіцяємо й надалі викладатися на всі сто, щоб ще більше прославити наше місто і наш край», – з впевненістю сказала від імені всіх переможців олімпіад учениця Кролевецької СШ № 1 Анастасія Душко.

«Завдяки праці, старанням і досвіду вчителів ви змогли досягнути високих результатів. Ви – наше майбутнє і ми покладаєм на вас великі надії…», – з батьківською настановою виступила мама  учениці ЗОШ № 5 Катерини Бихно – Людмила Миколаївна. Вона подякувала владі за підтримку обдарованих дітей та адресувала найтепліші слова вдячності педагогам.

За даними сайту Кролевецької районної державної адміністрації.

2 3 4

 

1 5