41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Сучасні освітні засоби у школах Кролевеччини

Концепція «нової школи», яку проголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на засіданні Уряду, окреслила перспективи гальмування реформ в освітянській галузі і головним чинником тут є «зниження якості людського капіталу і, як наслідок, погіршення конкурентоспроможності економіки України;  втрата науково-технічного потенціалу держави». Іншими словами, без належного методичного рівня та матеріально-технічної бази наші діти не в змозі будуть, в повній мірі реалізувати свій потенціал та на рівних конкурувати з учнями європейських шкіл.

З року в рік районна влада  вишукує кошти най необхідніше: зарплати педагогам, ремонт покрівель, систем опалення, заходи з енергозбереження. Наші школи тільки мріють про сучасні кабінети фізики, хімії чи інформатики, все це  звісно є, але матеріальна база не відповідає вимогам сьогодення.  Порівнювати звичайну сільську школу з ліцеєм в обласному центрі чи в мегаполісі взагалі немає сенсу. Але і в Києві і в Кролевці навчаються діти, ті діти, яким будувати майбутнє нашої держави.

Перші кроки вже зроблено. За ініціативи  народного депутата України   Андрія Деркача міські  школи № № 1, 3 та 5 отримали сучасні медійні комплекси «Інтерактивна дошка».  Інтерактивна дошка — це сенсорний екран, приєднаний до комп’ютера, зображення з якого передає на дошку проектор. Вона працює одночасно як монітор комп’ютера і як звичайна дошка. Досить доторкнутися до поверхні дошки, щоб керувати програмами, запущеними на комп’ютері. Використовуючи дошку, ви можете відкривати файли, працювати з Інтернетом, писати поверх будь-яких додатків, веб-сайтів і відеозображень за допомогою спеціальних маркерів. Закінчивши роботу,   є можливість зберегти всі ваші записи для подальшого використання.

Не забули і про  сільських дітей. Навчальні заклади сіл Божок, Грузьке, Дубовичі, Тулиголове отримали аналогічне устаткування, вартість якого сягає 40 тис. грн. за мультитимедійний інтерактивний комплекс.

Ця акція допоможе майбутнім випускникам не почувати себе «білими воронами» при вступі до вищої школи і наближає рівень освіти наших дітей до сучасних стандартів.

Грузчанська ЗОШ

Грузчьке_дошка

Тулиголівська ЗОШ

Тулиголово_дошка

Червоноранківський НВК

інтерактивна дошка семінар 1 МО зар.літ. дошка урок дошка

 Кролевецька СШ №3

сш3_1 сш3_5

  Кролевецька ЗОШ №5

52 51