41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Сучасна цифрова рентген-система на Кролевеччині готова до використання.

Сьогодні на базі КП «Кролевецька ЦРЛ» відкрили рентген-кабінет, в якому встановлено сучасний, цифровий рентген апарат, придбаний завдяки співфінансуванню коштів обласного та районного бюджетів.

На відкритті кабінету були присутні заступник голови районної ради Юрій Цикал, голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий, голова Кролевецької міської ради Олександр Бобровицький, головний лікар КП «Кролевецька ЦРЛ» Сергій Побивайло та поважні гості у складі: начальника управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергія Бутенка , депутата Сумської обласної ради сьомого скликання Володимира Гороха та колектив закладу. Як сказав заступник голови районної ради Юрій Цикал : «Завдяки тісній співпраці та порозумінню депутатських корпусів районної і обласної рад, підтримки депутата Сумської обласної ради Володимира Гороха вдалося реалізувати цей амбітний проект». Силами працівників КП «Кролевецька ЦРЛ»  проведено якісний ремонт кабінету — придбано нові меблі, замінено двері і відновлено підлогу.

Сергій Бутенко подякував депутатському корпусу Кролевецької районної ради за те, що перші в області повірили і започаткували практику співфінансування дороговартісних проектів і дали приклад для наслідування іншим громадам Сумщини, а також подарував набір плівок для нового рентген апарату.

За словами Володимира Гороха, новий апарат дасть змогу швидко і максимально точно діагностувати захворювання, визначати їх локалізацію та оцінювати динаміку процесу лікування. За допомогою нового сучасного обладнання,  в десятки разів зменшується променеве навантаження, всі результати обстеження з’являються на моніторі комп’ютера за декілька секунд. Переваги використання такого рентген-обладнання – це швидкість отримання зображення, можливість цифрової обробки і деталізації дрібних анатомічних структур, а також можливість виконання комп’ютерної радіографії. Діагностичну інформацію можна пересилати на комп’ютер лікаря, і вона зберігатиметься в базі даних, а архівні дослідження можна використовувати для порівняння стану пацієнта в динаміці. Пацієнт отримуватиме плівку, яку не потрібно проявляти. Це сприяє екологічній безпеці технологічного процесу, адже немає необхідності використовувати хімічні реактиви, як у плівковій рентгенографії. А також запевнив присутніх в тому, що консолідованими зусиллями на Кролевеччині з’явиться новий, стаціонарний, цифровий УЗІ-апарат, орієнтовною вартістю 1,5 млн. грн.

Тож сучасна цифрова рентген-система готова до роботи.

 

DSC_5747

DSC_5743

DSC_5760 DSC_5764

DSC_5752

DSC_5751 DSC_5767