41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році

З 13 січня 2017 року розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.  У період 13 січня – 12 лютого 2017 року 59 учнів взяли участь в олімпіадах із української мови (4 учні), математики (4 учні), правознавства (4 учні), географії (6 учнів), англійської мови (2 учні), астрономії (1 учень), трудового навчання (4 учні), історії (5 учнів), французької мови (1 учень), фізики (5 учнів), економіки (2 учні), російської мови і літератури (3 учні), біології (6 учнів), хімії (5 учнів), інформатики (4 учні), інформаційних технологій (3 учні) та вибороли 35 призових місць (59,3 %): І місць – 2, ІІ місць – 8, ІІІ місць – 25.

РЕЗУЛЬТАТИ  ІІІ ЕТАПУ ОЛІМПІАД:

№ з/п ПІБ Клас Заклад освіти Предмет Місце Учитель-наставник
1. Матьоха

Яна

Анатоліївна

7 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Математика ІІ Акименко

Наталія

Олександрівна

2. Сущенко

Анна

Валеріївна

8 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Математика ІІІ Геращенко

Світлана

Василівна

Географія ІІІ Шепетун

Ольга

Василівна

Хімія ІІІ Івашина

Наталія

Вікторівна

3. Возняк

Іван

Миколайович

8 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Фізика ІІІ Груша

Людмила

Миколаївна

4. Александров Андрій

Едуардович

8 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Біологія ІІ Репринцева Ольга

Іванівна

5. Гурікова

Катерина

Олегівна

9 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Біологія ІІІ Репринцева Ольга

Іванівна

6. Гребенець Анастасія

Сергіївна

10 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Географія ІІ Шепетун

Ольга

Василівна

Біологія ІІ Репринцева Ольга

Іванівна

7. Кошовенко Олексій

Андрійович

10 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Географія ІІІ Шепетун

Ольга

Василівна

8. Харченко

Олексій

Сергійович

10 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Біологія ІІІ Репринцева Ольга

Іванівна

9. Душко

Анастасія

Сергіївна

11 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Російська мова і

література

ІІІ Лук’яненко

Неля

Григорівна

10. Віткіна

Анна

Ігорівна

11 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Біологія ІІІ Репринцева Ольга

Іванівна

11. Дробниця

Марія

Вікторівна

11 Кролевецька

загальноосвітня

школа

І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша

Українська мова і

література

ІІ Тарабан

Ніна

Павлівна

Інформаційні

технології

ІІІ Яценко

Станіслав Григорович

12. Стожок

Юлія

Олександрівна

11 Кролевецька

загальноосвітня

школа

І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша

Правознавство ІІІ Пасяк

Владислав

Володимирович

Історія ІІІ Пасяк

Владислав

Володимирович

13. Ялинна

Марина

Олександрівна

11 Кролевецька

загальноосвітня

школа

І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша

Економіка ІІІ Мамай

Валентина

Федорівна

14. Бондарець

Артем

Павлович

11 Кролевецька

загальноосвітня

школа

І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша

Інформатика І Яценко

Станіслав

Григорович

15. Сахно

Вячеслав

Сергійович

8 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3

Хімія ІІІ Лисенко

Лариса

Петрівна

16. Кравченко

Дмитро

Валерійович

9 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3

Правознавство ІІІ Головашова Любов

Олександрівна

Географія ІІІ Рубан

Катерина

Олексіївна

Фізика ІІІ Галанов

Олександр

Миколайович

Історія ІІІ Головашова

Любов

Олександрівна

17. Носкова

Анастасія

Олегівна

9 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3

Трудове

навчання

І Медвідь

Ольга

Юріївна

 

18. Чередник

Віталій

Юрійович

9 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3

Історія ІІ Головашова

Любов

Олександрівна

19. Коваленко

Тетяна

Володимирівна

10 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3

Фізика ІІ Галанов

Олександр Миколайович

20. Демченко

Антон

Олександрович

11 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3

Географія ІІІ Рубан

Катерина

Олексіївна

21. Сердюк

Катерина

Сергіївна

10 Кролевецька

спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №3

Хімія ІІІ Авраменко Юлія

Леонідівна

22. Булах

Анна

Юріївна

9 Кролевецька

загальноосвітня

школа

І-ІІІ ступенів №5

Трудове

навчання

ІІІ Ганашок

Інна

Анатоліївна

23. Поладич

Євгеній

Костянтинович

9 Кролевецька

загальноосвітня

школа

І-ІІІ ступенів №5

Трудове навчання ІІІ Овсієнко

Володимир Петрович

24. Калюжний

Андрій

Сергійович

9 Кролевецька

загальноосвітня

школа

І-ІІІ ступенів №5

Хімія ІІІ Хиля

Неоніла

Миколаївна

25. Сущенко

Анастасія

Миколаївна

9 Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Інформаційні технології ІІІ Ганашок

Інна

Анатоліївна

26. Бихно

Катерина

Валеріївна

10 Кролевецька

загальноосвітня

школа

І-ІІІ ступенів №5

Українська мова і література ІІІ Марченко

Світлана

Анатоліївна

27. Михайленко

Денис

Олександрович

10 Кролевецька

загальноосвітня

школа

І-ІІІ ступенів №5

Інформатика ІІ Яценко

Станіслав Григорович