41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Продовжуються публічні звіти сільських голів. Відзвітували Буйвалівський та Червоноранківський сільські голови

02 березня в Буйвалівському навчально-виховному комплексі  відбувся публічний звіт Буйвалівського сільського голови Любові Яценко.

           У своєму звіті Любов Олексіївна подякувала народному депутату України Андрію Деркачу, депутату Сумської обласної ради Олегу Бояринцеву, голові Кролевецької районної ради за сприяння яких проведено капітальний ремонт даху Буйвалівського сільського Будинку культури та придбано комплект дитячого спортивно – ігрового майданчика для дитячого садочка. Загальна сума залучених коштів становить більше 500 тис.грн. Також подякувала за  допомогу  депутату Кролевецької районної ради Володимиру Бондаренку та керівництву ТОВ «Буйвалівське»,  Кролевецького  комбікормового заводу, ТОВ «Полісся»,  які у 2016 році надавали безкоштовну допомогу у питаннях очищення доріг від снігу в зимовий період, скошуванні бур’янів по вулицях села, спилювання дерев, висипці доріг, вивезенню сміття та інше, особисто Олександру Андрущенку  — директору Кролевецького  комбікормового заводу у виділенні коштів на придбання обладнання та матеріалів для сільського Будинку культури.

        Жителів села Буйвалове турбувало питання автобусного сполучення з райцентром, яке було відсутнє на протязі багатьох місяців. Голова районної ради Микола Авраменко інформував присутніх про те, що була проведена нарада із перевізником  і прийнято рішення про відновлення маршруту Кролевець-Буйвалове-Божок із 03 березня.

DSC_0003

DSC_0001

DSC_0010

    Також, цього дня відбувся публічний звіт Червоноранківського сільського голови Юрія Замули в Божківському  навчально-виховному комплексі.

      Юрій Володимирович подякував народному депутату України Андрію Деркачу за подарований Божківському НВК мультимедійний комплекс. Також відмітив те, що Червоноранківська сільська рада тісно співпрацює з товариством «Ранок» (керівник Микола Мироненко). Товариство надає послуги населенню з оранки землі, млинарства, автотранспортні послуги. Сільською радою укладено угоду  по очищенню сільських доріг від снігу в зимовий час, не відмовляє Микола Миколайович й у вирішенні інших нагальних проблем, з якими сільський голова звертається до нього. На території сільської ради також здійснює сільськогосподарську діяльність ФГ Андрущенко О.М. та Андрущенко Н.І.. Андрущенко О.М. надає допомогу в очищенні від снігу  в зимовий час під’їзної дороги с.Буйвалове – с.Божок. Сільська рада дуже вдячна Мироненку М.М. та Андрущенку О.М. за надану допомогу.

     Громаду турбували питання налагодження автобусного сполучення Кролевець-Божок та капітальний ремонт дороги  Буйвалівка-Божок, яка за словами жителів села не ремонтувалась із 1987 року.

     Після закінчення публічного звіту, голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко відповів на запитання присутніх.

DSC_0021

DSC_0017