41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Про роботу депутата Сумської обласної ради сьомого скликання Гороха Володимира Васильовича

Щороку перед депутатами районної ради, громадськістю звітує про свою роботу депутат Сумської обласної ради Володимир Горох. І цей рік не став винятком. На 28 сесію Кролевецької районної ради, яка відбулася 21.12.2018 року завітав Володимир Васильович, який привітав присутніх з прийняттям бюджету на 2019 рік, подякував керівникам району, депутатському корпусу районної ради, сільським головам та всім жителям Кролевеччини за плідну співпрацю та взаємопорозуміння. Інформував присутніх про свою роботу та поділився стратегією розвитку Сумської обласної клінічної лікарні. В свою чергу, депутати ради подякували Володимиру Гороху за всебічну та потужну допомогу Кролевеччині. На що Володимир Васильович сказав – «Все що я роблю, я роблю – щиро!».

Звіт

про роботу депутата Сумської обласної ради

сьомого скликання від БПП «Солідарність»

Гороха Володимира Васильовича

 Робота депутата спрямована на захист інтересів громади, як цього вимагає Закон України «Про статус депутатів місцевих рад». Протягом року я активно виконував доручення виборців у межах депутатських повноважень, сприяв вирішенню проблемних питань виборців, а саме: працевлаштуванню, медичному забезпеченню, покращенню соціальної інфраструктури району тощо.

За ініціативи громади та районної ради було виділено кошти на об’єкти округу – 200000,00 гривень на виконання депутатських повноважень депутатів Сумської обласної ради, а саме:

 придбання медичного обладнання для Кролевецької центральної районної лікарні – 90 тис. гривень;

 надання матеріальної допомоги на довготривале лікування: Лебідь Н.П., Ломакін І.М., Сіра Л.І. – по 7 тис. гривень; Селіховій О.О. – 10 тис. гривень;

ремонт коридору Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів       № 5 – 30 тис. гривень;

облаштування скейт-парку в м. Кролевець – 35 тис. гривень;

придбання принтера для закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 –         5 тис. гривень;

придбання ноутбука та принтера для закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 11–9 тис. гривень.

Приймав активну участь у сесійних засіданнях Сумської обласної ради, районної та сільських рад на своєму виборчому окрузі.

Протягом року кожну останню п’ятницю місяця здійснював прийом громадян особисто або через моїх помічників (31), що дало можливість бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. Найбільша частка звернень надійшла із проханням в організації надання медичної допомоги, особливо онкохворих та тяжкохворих. Усі звернення  розглянуто, зібрано необхідні документи й виділено кошти. Основна проблема в доступності різних видів допомоги є безгрошів’я та неінформованість населення.

Був активним учасником роботи Сумської обласної ради. Неодноразово звертався з проханням щодо можливості розгляду питання про виділення коштів на виконання депутатських повноважень; підтримки розвитку навчально-практичної бази медичного інституту; ремонтних робіт дорожнього покриття; виділення коштів для реперфузійного центру Сумської обласної клінічної лікарні, на спортивний інвентар для Мутинської та Дубовицької сільських рад; передачу на баланс майна ПАТ «Сумиобленерго»; виділення коштів на найсучасніше медичне обладнання та препарати.

Другий рік поспіль намагаюся допомагати соціально-незахищеним верствам населення пройти реабілітаційні етапи лікування. Отримав звернення від молодої мами дитини-інваліда, яка потребувала санаторного лікування, але з її діагнозом підходить лише один медичний заклад на теренах України. За результатами розгляду  звернення  родина отримала безкоштовну путівку до санаторію, де мама з дитиною змогли пройти курс лікування.

Протягом 2018 року з особистих коштів було виплачено матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам на суму 20 тис. гривень.

На одному з особистих прийомів до мене звернулась ініціативна група мешканців сіл Кролевецького району щодо ямкового ремонту дорожнього покриття у районі (Ярославець, Тулиголове, Дубовичі, Білогриве). Дані роботи були проведені.

Хочу висловити подяку за співпрацю та підтримку у вирішенні даного питання голові Кролевецької районної ради Авраменку М.В., голові Кролевецької районної державної адміністрації Кучерявому О.В., головам сільських рад.

Знаючи, що соціальні заклади регіону потребують підтримки, регулярно відвідую та вивчаю їх проблеми.

За моєї ініціативи в Кролевецькому центрі первинної медико-санітарної допомоги проводились прийоми вузькопрофільними фахівцями: неврологом, кардіологом, проктологом, нейрохірургом. При потребі консультації надавались на дому, не тільки в райцентрі, а й у селах району. Протягом місця працював пересувний флюорограф Сумського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Ветеранам-педагогам та медикам (одиноким, з мінімальними пенсіями) постійно передплачую районну газету «Кролевецький вісник» та «Урядовий кур’єр».

Перед Великодніми святами мною була організована допомога колишнім воїнам Другої світової війни, АТО та Чорнобильцям, які отримали пасхальні набори.

Напередодні свят створював приємний настрій для мешканців району на сторінках соціальних мереж та шпальтах газет.

На святі останнього дзвоника привітав із закінченням навчального року випускників та учнів загальноосвітніх шкіл м. Кролевець та с. Мутин, де було відзначено випускників-медалістів і дітей-сиріт грошовими преміями та солодощами.

Маю налагоджений тісний зв’язок з усіма головами сільських рад, керівниками підприємств, апаратом управління адміністрації та всіх служб. Прикладом плідної співпраці депутата та сільського голови є голови сільських рад, які були нагароджені Почесними грамотами Сумської обласної державної адміністрації: Самойленко Олексій Миколайович – Тулиголівський сільський голова; Замула Юрій Володимирович – Божківський сільський голова та відзнаками Сумської обласної ради: Немеровиць Михайло Іванович – Алтинівський сільський голова; Завгородній Сергій Миколайович – Спаськй сільський голова.

До свята Першого дзвоника першачки отримали яскраві розклади занять та солодощі, а їхні вчителі: флешки для впровадження програми «Інтерактивна школа».

Також не залишив поза увагою професійне свято вчителів і долучився до привітань. Цього дня мої помічники завітали із подарунками на святкування Дня Вчителя у районному Будинку культури. Висловили педагогам щирі слова вдячності за їх нелегку, але таку потрібну працю, вручили два ноутбука директорам Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені М.О. Лукаша та с. Мутин.

Постійно підтримую народні аматорські колективи («Вербиченька» Гречкинського сільського будинку культури, «Мутинчанка» Мутинського сільського будинку культури).

У жовтні місяці вкотре відвідав свій виборчий округ. Розпочав з закладів освіти та медицини. Презентував гуманітарну допомогу.

Напередодні дня Святого Миколая, як уже стало традицією, завітали до дітей молодшого шкільного віку м. Кролевець та Кролевецького району актори Сумського обласного театру для дітей та юнацтва і Сумської обласної філармонії з дитячою театральною виставою. Солодощі отримали діти-сироти та діти з малозабезпечених родин.

Беру активну участь у роз’яснювальній роботі стосовно актуальних питань розвитку суспільства, у тому числі медичної, освітньої галузей та діяльності органів місцевого самоврядування.

Впевнений, що і надалі буду приділяти максимум уваги в вирішенні найскладніших проблем виборців свого округу.

Горох сесия

IMG_7430

 

IMG_7448