41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей і юнацтва

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.12.2014 № 532-ОД «Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул в області», наказу управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 12.12.2014 № 615-ОД «Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул», з метою забезпечення змістовного дозвілля, дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул 2014-2015 навчального року, якісного проведення оздоровчо-виховних заходів під час новорічно-різдвяних свят видано відповідний наказ по управлінню світи, молоді та спорту Кролевецької РДА від 22.12.14 № 445-ОД

За інформацією методиста РМК Васянович Н.М. на виконання даного наказу до 24 грудня 2014 року у кожному навчально-виховному закладі були розроблені та затверджені конкретні плани роботи на канікулярний період, передбачивши проведення з 24 грудня 2014 року новорічних ранків, вистав, розважальних вечорів, свят ялинки, народних обрядів, розваг для учнів 1-4 класів до 16 години, 5-9 класів – до 19 години, 10-11 класів – до 20 години;

Придбано подарунки для всіх учнів початкової ланки, які необхідно вручити під час проведення святкових заходів.

Що стосується оздоровлення 7 обдарованих дітей, спортсмени СШ №3 на даний час відпочивають у заміському таборі санаторного типу «Ровесник».

Відповідно до квоти 4 дітей сиріт району візьмуть участь у обласній ялинці для дітей-сиріт дошкільного та шкільного віку із сімей-опікунів у Сумському національному аграрному університеті 25 грудня..

20 учнів пільгових категорій — у новорічно-різдвяному святі в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна згідно з розподілом запрошень 25 грудня.

У цей же день о 12.00 відбудеться урочисте відкриття міської ялинки. Запрошуються учні початкової ланки міських закладів освіти.

26 грудня районною станцією юних натуралістів органіовано проведення районної природоохоронної акції «Ялинка» згідно з Положенням , яке уже надіслано в заклади освіти.

06 січня на базі районного будинку дітей та юнацтва буде проведено районне свято ялинки для дітей пільгових категорій сільських навчальних закладів та дітей сиріт, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО, дітей вимушено переміщених осіб міських навчальних закладів. Квота для великих сільських шкіл 15, для маленьких -10 учнів. Супроводжуючий має надати списки дітей із зазначенням пільгової категорії. Подарунки даються згідно з списком і лише тим дітям, які присутні на святі і тільки у супроводі відповідального керівника.

У цей же день 06 січня на базі ГНПУ ім. Довженка відбудеться Різдвяний турнір з міні-футболу. Про участь у обох заходах необхідно заздалегідь проінформувати методичний кабінет, можно в телефонному режимі.

На численні прохання закладів проведення районного свята «Творча обдарованість», для переможців районних олімпіад заплановано провести після канікул 14 січня.

Протягом канікул з 24.12 по 01.01 буде безкоштовно працювати басейн ГНПУ ім.Довженка. Протягом цього тижня з 14 години, з понеділка з10.00. Рекомендуємо провести організовані відвідування басейну учнями. Складаєте список дітей, ставите дозвіл лікаря, шкільної медсестри чи лікаря сільського ФАП, проводиться інструктаж з ТБ з підписом у відповідному журналі і організовано, у супроводі 2 учителів, які добре уміють плавати! Відвідують басейн. (рушничок, гумові тапочкі, гумова шапочка рекомендована) Час проведення походу в басейн необхідно узгодити заздалегідь.

Протягом канікул заклади освіти працюють у звичайному режимі. Проводяться виховні заходи відповідно до заздалегідь наміченого плану. Святкові, новорічні заходи, бали-маскаради, новорічні обряди, карнавали, вечори, дискотеки, творчих звітів талановитої та обдарованої молоді. Під час проведення новорічно-різдвяних свят необхідно забезпечити чергування медичних працівників.

Забезпечити обов’язкове проведення спортивно-масових заходів, діяльність гуртків, секцій, роботу спортивних залів, шкільних бібліотек, комп’ютерних класів. протягом канікул

Під особливим контролем має перебувати зайнятість учнів, які потребують додаткової педагогічної уваги, виховуються в неблагополучних сім’ях.

Звернути увагу на проведення з кожним учнем індивідуальної роз’яснювальної роботи із підписом учнів у відповідному журналі щодо ознайомлення про заборону використання відкритого вогню, петард та вибухонебезпечних предметів під час проведення новорічних і різдвяних свят, а також збереження життя і здоров’я дітей, поведінки на льоду, дотримання вимог протипожежної безпеки та правил безпечної поведінки.

Забезпечити проведення профілактичної роботи серед дітей дошкільного віку, школярів, учнівської молоді щодо запобігання поширенню гострих респіраторних та інших інфекційних захворювань, травматизму, дотримання правил пожежної безпеки.

Сприяти проведенню для дітей спортивно-масових, еколого-натуралістичних, природоохоронних та науково-технічних заходів, творчих конкурсів, краєзнавчих екскурсій та туристичних поїздок для ознайомлення з визначними пам’ятками вітчизняної та зарубіжної історії, культури, організувати відвідання школярами музеїв, бібліотек, театрів, кінотеатрів, інших закладів культури і мистецтва.