41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

ПЛІДНО ПОПРАЦЮВАЛИ ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ

16 березня відбулася третя сесія районної ради сьомого скликання, на якій було розглянуто понад 45 питань. Засідання тривало більше п’яти годин, адже народні обранці жваво обговорювали окремі теми, хоча всі питання попередньо розглядалися на відповідних комісіях та президії районної ради. На сесії було зареєстровано 31 депутата з 34 обраних, хоча до кінця засідання депутатів залишилось 28.

Перед розглядом питань порядку денного виконуючий обов’язки начальника Кролевецького відділення поліції Сергій Курочка, разом з районними керівниками урочисто вручили посвідчення учасника бойових дій старшому лейтенанту поліції Сергію Сірому за безпосередню участь в антитерористичній операції на сході країни. Загалом з 44 поліцейських, які перебували в АТО, статус учасника бойових дій отримали 34 правоохоронця.

На початку сесії керуючий справами виконавчого апарату Кролевецької районної ради Юрій Цикал повідомив присутніх про те, що з лютого 2016 року результати поіменних голосувань депутатів мають висвітлюватися на офіційному сайті органу місцевого самоврядування, це ж стосується і депутатських корпусів сільських рад району.

Народні обранці заслухали щорічний звіт голови Кролевецької районної державної адміністрації Олега Кучерявого про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кролевецького району за 2015 рік та взяли його до відома,а також мали можливість поставити запитання. Зокрема депутат районної ради Лариса Герасимова занепокоєна станом справ на промислових підприємствах району, а також їх подальшим розвитком.

«На моє переконання відсутність стратегії розвитку на рівні держави не дозволяє нам з вами і мені особисто будувати перспективні стратегічні плани розвитку регіону на основі об’єктивних даних. Ми з вами вимушені працювати в цих умовах. Працювати, фактично, ситуативно», — надав відповідь виступаючий і додав, що менеджменту окремих підприємств потрібно ефективніше працювати і шукати нові ринки збуту їхньої продукції. Запевнив, що керівництво районної державної адміністрації готове до всебічної співпраці і постійно моніторить стан справ з виплати заробітної плати працівникам підприємств усіх форм власності, співпрацюючи в цьому питанні і з правоохоронними органами.

Депутат Анна Авраменко виступила з промовою, в якій подякувала керівництву району, міста та Кролевецької центральної лікарні за те, що під час епідемії грипу і ГРВІ в районі оперативно вирішувалися питання закупівлі дороговартісних ліків та необхідного обладнання для тяжких хворих і не було допущено летальних випадків від ускладнень даних хвороб.

Народний обранець Іван Коропець висловив невдоволення тим, що  сільські голови не звітують перед громадами, а керівництво і представники райдержадміністрації не відвідують сесії сільських рад.

Депутат Анатолій Мехедок звернув увагу на незадовільний стан доріг, зокрема на ділянці  Кролевець-Путивль. Депутати домовилися на наступне засідання запросити директора філії «Конотопський райавтодор» Володимира Синицю.

Депутати Кролевецької районної ради своїм рішенням затвердили Програму фінансової підтримки громадської організації «Кролевецька районна організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» на 2016-2018 роки. Депутати погодили виділення 70 тисяч гривень на видання книги «Афганские дороги», в якій будуть опубліковані історичні спогади воїнів-афганців кролевчан, які виконували свій інтернаціональний обов’язок на території демократичної республіки Афганістан.

Депутатський корпус затвердив звіти про виконання районного бюджету за 2015 рік, комунальних підприємств Кролевецької районної ради (КП «Кролевецьке РБТІ», КП «Кролевецькі рушники» КРКП «Акватермо», редакції районної газети «Кролевецький вісник») та їх річні фінансові плани на 2016 рік.

Затверджені експертні звіти про оцінку вартості окремо розташованих будівель по вул. Радянській, 24 та Петровського, 38 у місті Кролевець.

Внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Кролевецького району на 2016 рік, Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кролевецькому районі на 2012-2016 роки та Районної комплексної програми «Освіта Кролевеччини у 2012-2016 роках».

На цій сесії прийнято історичне рішення про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції Кролевецької районної газети «Кролевецький вісник», яке депутати підтримали одноголосно.

Питання щодо функціонування з 1 квітня центру первинної медико-санітарної допомоги жваво обговорювалося депутатами, зважували всі «за» і «проти». Після тривалої дискусії депутатський корпус районної ради відтермінував до 1 грудня 2016 року створення в Кролевецькому районі центру первинної медико-санітарної допомоги.

На сесії розглянути і ряд земельних питань, зокрема про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оренди земельних ділянок, що передані в оренду жителям Кролевецького району.

Перед депутатами виступив представник Служби безпеки України Андрій Дубінін, який проінформував про те, що отримано висновок експертів Інституту історії України НАН України щодо оцінки історичних фактів про діяльність Степана Бандери, висвітленої у статті «Тіні нових ідолів». Він зазначив, що складу злочину у даній публікації немає, однак є моральна відповідальність автора статті.

Наприкінці сесії прийнято ще два історичних рішення, а саме присвоєно звання «Почесний Громадянин Кролевеччини» Валентині Зенченко та Анатолію Петрусенку за значний вклад в розвиток культури та становлення на теренах району Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники» про, що клопотав перед депутатами поет, керівник Кролевецького земляцтва в місті Київ, беззмінний голова організаційного комітету фестивалю, Почесний Громадян Кролевеччини Михайло Шевченко.

Також т.в.о. начальника Кролевецького відділення поліції Сергій Курочка розповів про стан справ з протидії злочинності в Кролевецькому районі.

Результати поіменного голосування третьої сесії районної ради сьомого скликання оприлюднені на сайті Кролевецької районної ради за адресою: http://krolrada.gov.ua/dokumenti-rayonnoi-radi/rezultati-poimennogo-golosuvannya.

DSC_4844

DSC_4869

DSC_4876

DSC_4878

DSC_4879

DSC_4886

DSC_4895

DSC_4849

DSC_4919