41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Плідно попрацювали депутати бюджетної комісії Кролевецької районної ради.

Понад 30  клопотань головних розпорядників коштів районного бюджету, сільських рад району розглянула постійна депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю (голова Сергій Малахов) на своєму засіданні, яке відбулось 13 вересня.

Присутній на засіданні комісії голова районної ради, Микола Авраменко, запропонував звернути увагу та виділити кошти на забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам галузі охорони здоров’я для стабільного їх функціонування по наданню якісних послуг населенню. На ці цілі комісією рекомендовано виділити кошти з районного бюджету в сумі 800,7 тис.грн.

Крім того були задоволені клопотання Гречкинської, Грузчанської, Локнянської, Майорівської, Мутинської та Обтівської сільських рад в частині виділення з районного бюджету іншої субвенції для утримання закладів освіти, культури, які функціонують на підвідомчих територіях в сумі 578 тис.грн.

Після тривалого обговорення, депутати погодили виділення коштів:

  • 30 тис.грн. для проведення ремонтно-оздоблювальних робіт в Кролевецькому НВК №4;
  • 11,095 тис.грн. для проведення призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та ін.

Також депутати розглянули питання «Про затвердження звітів про виконання фінансових планів комунальних підприємств Кролевецької районної ради за 1 півріччя 2017 року». За інформацією начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Кролевецької райдержадміністрації, Олени Чередник,   3 комунальних підприємств, а це Кролевецьке районне бюро технічної інвентаризації, Кролевецьке районне комунальне підприємство «Акватермо» та  Редакція районної газети «Кролевецький вісник»  у 1 півріччі поточного року спрацювали прибутково та сплатили до районного бюджету податок, як частину чистого прибутку комунальних унітарних підприємтсв. А от КП «Кролевецькі рушники», основними видами діяльності якого є надання майна в оренду, ткацьке виробництво, діяльність у сфері архітектури отримало збитки. Як пояснив керівник підприємтсва, Ігор Науменко, на збитки суттєво вплинули відсутнівсть інтересантів по оренді майна. Так, на сьогодні є вільними   95 метрів квадратних площ. Крім того, більше 50% орендованої площі займають бюджетні установи, що сплачують 1 грн. в рік. Голова районної ради, Микола Авраменко, та депутати рекомендували відділу економічного розвитку і торгівлі Кролевецької РДА надати методичну та дієву практичну допомогу керівництву підприємства по забезпеченню беззбиткової діяльності комунального підприємства.

Комісія розглянула клопотання Кролевецької міської ради щодо передачі закладів освіти та культури у власність Кролевецької об’єднаної територіальної громади та рекомендувала Кролевецькій районній державній адміністрації розробити проект рішення та винести дане питання на чергову сесію районної ради.

DSC_0014 DSC_0015 DSC_0016 DSC_0017