41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Пленарне засідання 43 сесії районної ради пройшло організовано та плідно

16 жовтня відбулася заключна 43 сесія районної ради шостого скликання, на яку було винесено близько 20 питань, що були попередньо розглянуті на засіданнях профільних комісій та президії районної ради.

У роботі сесії взяли участь депутат Сумської обласної ради Ніна Сергієнко, сільські голови, керівники комунальних підприємств, управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

На сесію з’явилось і зареєструвалось 26 депутатів із 44 обраних.

У першому блоці питань депутати внесли зміни до низки районних програм в частині приведення фінансування заходів до затверджених кошторисних призначень, а саме: «Програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки», «Районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2013 – 2016 роках», районної програми «Репродуктивне здоров`я нації до 2015 року». Також, у зв’язку зі зниженням закупівельної ціни на газ, депутати зменшили тарифи на теплопостачання КП КРКП «Акватермо», одноголосно підтримавши рішення «Про встановлення Кролевецькому районному комунальному підприємству «Акватермо» тарифів на виробництво теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії».

Розглянувши рекомендації постійної комісії районної ради з питань земельних, водних ресурсів, лісового господарства, екології, довкілля, агропромислового та соціального розвитку, депутати затвердили план заходів та кошторис видатків районного консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища. До кінця цього року планується провести заходи з підтримання гідрологічного режиму річок Реть та Клевень, відновити гідрологічний режим ставу в с. Добротове.

З блоку фінансових питань виступила т.в.о. начальника фінансового управління Кролевецької РДА Неля Судак. Доповідач ознайомила депутатів з виконанням районного та зведеного бюджетів Кролевецького району за 9 місяців 2015 року.

Жваво обговорювалося питання про внесення змін до районного бюджету, оскільки на бюджетній комісії була погоджена значна кількість клопотань головних розпорядників районного бюджету.

Зокрема, голова постійної комісії з питань бюджету, Віктор Оникієнко озвучив клопотання Кролевецької СШ №3 щодо виділення коштів на заміну віконних блоків та ліквідацію тріщин в стіні спортивної зали в загальній сумі 69203 грн. Після тривалого обговорення, депутатський корпус прийняв рішення частково задовольнити клопотання в сумі 40,0 тис. грн., в тому числі: за рахунок зменшення резервного фонду в сумі 30,0 тис. грн. та зменшення видатків по апарату районної ради в сумі 10,0 тис. грн.

Депутатами також було продовжено терміном на один рік контракти з директором комунального підприємства «Кролевецьке районне бюро технічної інвентаризації» Михайлом Денисенком та головним редактором редакції Кролевецької районної газети «Кролевецький вісник» Романом Стороженком.

З інших питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

2 31