41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Питання забезпечення твердим паливом сімей учасників антитерористичної операції на контролі у голови районної ради

Сьогодні, 24.03.2015 року, при голові районної ради відбулася нарада з питання виконання рішення 41 сесії Сумської обласної ради шостого скликання «Про внесення змін до Обласної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки», яким затверджені річні обсяги асигнувань з обласного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції та ПОРЯДОК використання коштів обласного бюджету для забезпечення твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції (далі Порядок). До обговорення механізму фінансування субвенції долучились районний військовий комісар Сергій Харченко та в.о. начальника управління соціального захисту населення Тетяна Баша.

Відповідно до Порядку, твердим паливом (дровами) забезпечуються військовослужбовці, які виконують (виконували) службові обов’язки у зоні антитерористичної операції, а під час виконання ними зазначених обов’язків — члени їх сімей. Забезпечення твердим паливом (дровами) пільгової категорії сімей здійснюється один раз на рік в обсягах 5 кубічних метрів на домогосподарство за місцем реєстрації військовослужбовця.

Для забезпечення твердим паливом (дровами) військовослужбовець або уповноважений член пільгової категорії сім’ї подає заяву довільної форми із зазначенням письмової згоди на обробку персональних даних.

До заяви додаються:

а)   копія паспорту заявника;

б)   довідка про те, що житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;

в)   копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру заявника;

г)   копія документу компетентного органу, що засвідчує участь військовослужбовця в антитерористичній операції;

д)   довідка про склад сім’ї.

За результатами наради, головою районної ради надано доручення в частині підготовки пропозицій до Сумської обласної ради щодо виключення з пакету необхідних документів довідки про відсутність іншого виду опалення (електро-, газо-), оскільки сьогодні, у зв’язку зі зростанням тарифів на природний газ, громадяни встановлюють твердопаливні котли. По нині діючому Порядку, домогосподарства, в яких обладнано електро- чи газопостачання не відносяться до пільгової категорії. Крім того, Микола Вікторович звернувся до військового комісара з проханням налагодити ефективну роботу у військоматі стосовно оформлення, видачі та підтвердження інформації про перебування військовослужбовців у зоні антитерористичної операції.