41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Питання соціально-економічного розвитку сільських територій на контролі у голови районної ради

27 липня 2015 року, голова районної ради Микола Авраменко відвідав Білогривську сільську раду, де на розширеному засіданні виконкому було заслухано звіт сільського голови про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку за 1 півріччя 2015 року. Білогривській сільський голова Надія Костюченко проінформувала присутніх про те, що з сільського бюджету були виділені кошти на ремонт пам’ятника загиблим односельчанам у Другій світовій війні, проведення поточного ремонту будинку культури, проведені роботи з благоустрою території населених пунктів сільської ради. Крім того, були передані субвенції районному бюджету  на забезпечення харчування учнів Білогривського НВК 1-4 класів, дітей з малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких-військовослужбовці, призвані на військову службу під час мобілізації, в тому числі, які демобілізовані; на здійснення компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги по Білогривській сільській раді; на утримання закладів культури, що розміщені на території Білогривської сільської ради.

У ході обговорення голова районної ради акцентував увагу присутніх на тому, що Білогривська сільська рада є учасником проекту «Якісна питна вода – запорука сталого розвитку громади», який буде реалізований в районі до кінця 2015 року. Тому, необхідно передбачити співфінансування з сільського бюджету на проведення робіт по реконструкції водопровідних мереж, заміну енергоємного насосного обладнання та встановлення засобів обліку води.

Актуальним питанням, яке широко обговорюється на теренах Кролевецького району є питання децентралізації та добровільного об’єднання громад. Усі присутні активно долучились до обговорення, мали можливість висловити свою точку зору, дізнатись позицію керівництва району з даного питання. У ході формування проекту Перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області попередньо Білогривська територіальна громада входить до об’єднаної громади з центром в місті Кролевець. Тому, більшість присутніх висловились за те, щоб розпочати процедуру громадського обговорення даного об’єднання та винесення на розгляд сільської ради відповідних рішень.