41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Підписано Протокол до Угоди про партнерську співпрацю в соціально-гуманітарній сфері між Кролевецьким районом Сумської області (Україна) та Гміною Мальборк Поморського воєводства (Республіка Польща).

Сьогодні, 29 вересня в Кролевецькій районній раді в присутності депутатів районної ради, працівників управлінь та відділів районної державної адміністрації, міської ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій, представників засобів масової інформації підписано Протокол до Угоди про партнерську співпрацю (побратимські взаємостосунки) між Кролевецьким районом Сумської області (Україна) та Гміною Мальборк  Поморського воєводства (Республіка Польща) про співпрацю в соціально-гуманітарній сфері.

Від Кролевецького району підписи під документом поставили  голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко та голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий. Від Гміни Мальборк Войцег Лукашевич та Данута Залевська.

Вітаючи присутніх з цією непересічною подією,  Микола Авраменко відзначив:  «Відтепер співпраця між  Кролевеччиною та  Гміною Мальборк, яка активно розвивалася впродовж останніх років, виходить на якісно новий рівень».

Зокрема, в Протоколі зазначається, що Сторони будуть співпрацювати,  звертаючи  особливу  увагу  на такі питання:

— розвиток   добросусідських   відносин   і   співробітництва безпосередньо  між  позашкільними установами,   школами, професійно-технічними  училищами, вищими навчальними закладами, закладами культури та органами місцевого самоврядування;

— обмін  досвідом   з   найважливіших   напрямків   розвитку, публічного управління та державного адміністрування, управління і планування в галузі освіти, культури, соціально-гуманітарної сфери;

—  обмін  групами  учнівської молоді, студентів, спортивними   делегаціями і колективами  художньої  самодіяльності для проходження стажування в закладах освіти, культури та участі у різного роду спортивних, культурно-мистецьких заходах.

Після підписання Протоколу, заступник голови Гміни Мальборк Войцег Лукашевич розповів присутнім про соціально-економічну сферу, бюджетні, податкові особливості Гміни, а також відповів на запитання депутатів районної ради.

DSC_0004

DSC_0017

DSC_0018

DSC_0013

IMG_0034

DSC_0024

Prezentacja — Gmina Malbork