23242526272829
30

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Першість району з шахів серед чоловіків

Протягом січня-лютого 2015 року у м. Кролевець проводилась першість району з шахів серед чоловіків. Змагання зібрали досить високий представницький рівень, брали участь 14 шахістів району, грали вони за коловою системою і кожен тур змагань проходив у напруженій боротьбі та приносив свої несподіванки.

Головною ж несподіванкою цьогорічної першості району стало перше місце Максименка Олега, який впевнено і рівно провів всі ігри і набравши 10,5 очок став чемпіоном, друге місце посів, за кращим коефіцієнтом, неодноразовий переможець цих змагань кандидат у майстри спорту Шаповал Ігор, третім став Осауленко Віктор, який знову повернувся у активні шахи і показав дуже високий рівень гри.

Церемонія нагородження призерів першості відбулася 22 лютого 2015 року у приміщенні спортивного залу НВК №4.

Переможець та призери змагань були нагороджені медалями, цінними подарунками та грамотами управління освіти, молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації, пам’ятними подарунками були також відмічені найстарші учасники змагань.

Шахісти – учасники змагань, відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Кролевецької райдержадміністрації висловлює подяку директору НВК №4 Сахнюку В.Г. за надану можливість провести змагання на базі закладу.