41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Передай добро по колу

Все прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Цей день має на меті привернення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і добробуту.

Дитина-інвалід. Скільки горя, скільки  сліз, скільки розпачу у сім’ї, коли чуєш цей страшний діагноз. Саме для таких діток та їх батьків працює у нашому місті центр соціальної реабілітації дітей — інвалідів, заходи якого  спрямовані на розвиток та коригування порушень розвитку дитини – інваліда, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції в суспільство.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів в реабілітаційному закладі проходив захід «Передай добро по колу». Свої концертні номери вихованцям центру дарували учні Кролевецької дитячої школи мистецтв Катерина Жадан (викладач Л.Овчар), Діана Говійна (викладач Т. Подельська), номери хореографічних колективів під керівництвом викладачів Н. Опанасенко та Т. Давиденко. Запалювали в залі і малеча з хореографічної студії «Смайл» (керівник А. Ковальова), вражали своєю щирістю вихованці вокально-театральної студії «Інтермедія» (керівник О.Власюк). Свій талант діткам центру дарували волонтери шкіл міста – Ліза Краснопольська (Кролевецька СШ №1), Ярослав Лисенко та Аня Завгородня (Кролевецька ЗОШ №2). Свою розважальну програму під назвою «Цікаві таємниці з книжкової скарбниці», як завжди, підготувала бібліотекар Кролевецької районної дитячої бібліотеки І.Лисенко.

Завітали на свято і почесні гості. Солодкі подарунки та побажання доброго здоров’я, довголіття, оптимізму та благополуччя дітвора реабілітаційного закладу отримали від голови Кролевецької районної державної адміністрації Олега Кучерявого та голови Кролевецької районної ради Миколи Авраменка. Подарунки та слова вітань передала дітям з особливими потребами провідний спеціаліст Кролевецького центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Ольга Халецька. Від Кролевецького районного товариства Червоного Хреста його голова С. Макарюк передала солодощі до солодкого столу, які були надані ФОП С.Велесь та В.Лехман. Подарунки та солодощі дітям передала християнська громада Адвентистів Сьомого Дня.

У залі лунали пісні, запальні танці та  звучали щирі побажання від гостей. Та головне – це щирі посмішки діток, для яких і був організований цей концерт.

Колектив Кролевецького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, вихованці та їх батьки висловлюють вдячність всім учасникам заходу за подаровані хвилини свята.

Директор Кролевецького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Ольга Романенко.

фото 1 фото 2 фото 3 фото 4 фото 5 фото 6 фото 7 фото 8 фото 9 фото 10