41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Освячено Свято-Троїцький храм в селі Бистрик.

26 листопада 2016 року, в селі Бистрик, відбулося святкове Богослужіння з нагоди  освячення оновленого Свято-Троїцького храму.

Божественну Літургію очолив Преосвященніший  Роман, єпископ Конотопський і Глухівський. Допомогали йому: митрофорний протоієрей, благочинний Кролевецького району отець Михаїл та священнослужителі Кролевецького благочиння.

На свято завітали: заступник голови районної ради Сергій Побивайло,  генеральний директор Державного підприємства «Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», земляк — бистричанин Віктор Хярм.

Святкове Богослужіння зібрало значну кількість вірян з села та району.

Після Літургії відбулася панахида за померлими в роки Голодомору.

Присутній на святі заступник голови районної ради Сергій Побивало  подякував Преосвященнішому  Роману, благочинному Михаїлу, священно-служителям та всім вірянам за те, що вони завітали на Бистрицьку землю та принесли свої молитви Господу за мир, благополуччя та щасливе майбутнє України.

Зі словами подяки виступили сільський голова Дмитро Демиденко, директор Бистрицької загальноосвітньої школи Надія Львова.

Віктором Хярмом та  Сергієм Побивайлом Свято-Троїцького храму були подаровані ікони.

Слова вітання вірянам та ікони храму від депутата Сумської обласної ради Володимира Гороха  передав його помічник Олег Гаранько.

Тетяна Щербакова від прихожан щиро  подякувала  всім, хто був причетний до участі в проведенні ремонтних та відновлювальних робіт: народному депутату України Андрію Деркачу, який придбав церковний купол для храму та  за фінансового сприяння якого оновлено ікону Св. Феодосія Чернігівського; єпископу Конотопському і Глухівському, Преосвященнішому Роману, який допоміг зробити заміну церковного купола, придбати ікони в храм. Благочинному Кролевецького району отцю Михаїлу, голові районної ради Миколі Авраменку, заступнику голови районної ради Сергію Побивайлу, депутату обласної ради Володимиру Гороху, сільському голові Дмитру Демиденку, підприємцям Олександру Хильку та Володимиру Булаху за сприяння та надану допомогу у відбудові храму. Особливу подяку висловлено Віктору Хярму — головному спонсору проведення ремонтних робіт храму. За його сприяння було придбано матеріали для покрівлі даху, ремонту церковного приміщення, заміни електропроводки та здійснена оплата за виконані роботи майстрам-будівельникам.    Особливі слова подяки лунали і на адресу майстрам: Олександру Меншуну, Олександру Самойленку, Віктору Неменшому, Сергію Карабанову, Вадиму Кудаєву, які всю свою душу та майстерність вклали в оновлення церкви.

Слова вдячності були висловлені і жителям села, які не були осторонь церковних справ, допомагали матеріально і брали участь в ремонті храму.

CIMG4647

CIMG4726

CIMG4704

CIMG4639