41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Ощадбанк діє: перше місце в рейтингу найнадійніших банків країни

Ощадбанк – найнадійніший банк. Черговим підтвердженням цього стало перше місце в рейтингу 20 найбільш надійних банків України від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital.

«Ми вкотре перші, і це ще один доказ того, що ми рухаємось у правильному напрямку в рамках заданої стратегії. Наші основні стратегічні цілі –  банк держави і для держави, банк мільйонів і для мільйонів, банк номер один серед системно важливих», – підкреслює голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Місце в рейтингу визначалось компанією Dragon Capital виходячи з суми балів, яку банки отримували на основі таких показників: достатність капіталу, ліквідність, стійкість фондування, підтримка акціонерів, довіра вкладників, якісні показники.

«На нашу думку, потрапляння до даного рейтингу – гарний показник. Це установи, яким ми довіряємо найбільше», – зазначає старший аналітик компанії Dragon Capital Анастасія Туюкова.

Як зазначає видання, за результатами кризового 2014 року лідер рейтингу не змінився – ним, як і раніше, залишається Ощадбанк. Пояснюється це перш за все підтримкою, яку надає держава у вигляді внесення до капіталу банку більш ніж 9 млрд. грн., та стовідсотковою держгарантією  за вкладами, якою не можуть похвалитись конкуренти.

Більш детально про стратегію Ощадбанку – в інтерв’ю Андрія Пишного для рейтингу 20 найбільш надійних банків України від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital – посилання.

Довідково:

  Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” –  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт –http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

«Новое время» — український щотижневий суспільно-політичний журнал. За рік існування він увійшов до ТОП-5 найбільш цитованих видань України, став лідером у своєму сегменті та був визнаний одним з кращих медійних стартапів 2015 року.

Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод щодо залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами.

 

Ощадбанк знизив ставки за енергоефективними кредитами для ОСББ

        «Теплі» кредити Ощадбанку для ОСББ стають ще доступнішими. Ощадбанк знизив процентні ставки за енергоефективними кредитами для ОСББ: відтепер для кредитів строком до 1 року ставка становить 23%, для кредитів строком більше 1 року – 24%.

На сьогодні Ощадбанком видано вже 1 млн. 826 тис. грн. кредитних коштів для 40 ОСББ. Це 2395 квартир, мешканці яких не лише утеплять оселі, а й значно заощадять на комунальних платежах. Найпопулярнішими є такі заходи з підвищення енергоефективності, як утеплення стін, встановлення енергозберігаючих вікон та лічильників тепла.

«Сьогодні проблема термомодернізації житла стосується практично кожного українця. В країні понад 240 тис. багатоквартирних будинків, які потребують здійснення енергоощадних заходів. Враховуючи загальнонаціональні масштаби цієї нагальної проблеми, ми вирішили піти назустріч людям та знизили відсоткові ставки за енергоефективними кредитами для ОСББ», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Нагадуємо, що в рамках програми «Ощадний дім» ОСББ може провести термомодернізацію будинку, значно заощадивши за рахунок державної підтримки. Відшкодування за «теплими» кредитами становить від 40% до 70% суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Розмір компенсації залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії. Чотири ОСББ з Києва, Дніпропетровська, Харкова і Хмельницького вже  отримали відшкодування частини кредитних коштів.

В обласних управліннях Ощадбанку працюють спеціалісти, які надають професійні консультації щодо створення ОСББ та механізмів фінансування заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності таких об’єднань.

Більш детальна інформація про програму «Ощадний дім» на офіційному сайті,          в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.