41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Обласний культурно-мистецький фестиваль «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!» в Білогривському СБК

У селі Білогриве відбулося святкування районного етапу обласного культурно-мистецького фестивалю “Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!” за участю Білогривської, Грузчанської, Гречкинської, та Подолівської територіальних громад 18 липня 2015 року. Зі сцени звучали слова вітання начальника відділу культури Кролевецької РДА Сіра Н.Д., сільських голів с. Білогриве — Костюченко Н.В., с. Грузьке —  Вихрицького П.П., с. Гречкине —  Фесенка М.Б., с. Буйвалове — Яценко Л.О.

На праві господарів учасники художньої самодіяльності с. Білогриве розпочали свій виступ. І під звуки пісні “Ой зелене жито, зелене, хорошії гості у мене” виконали український танок з рушниками молодь с. Білогриве у складі Лисенко Яни, Пирлик Ірини, Костюченко Тетяни, Мельник Антоніни. Радували присутніх співом українських різноманітних по жанру пісень у виконанні: акапело Дзюби Світлани, учениці 6 класу Пінчук Альони; сімейного дуєту Харченко-Дрозд Юлії з донечкою Харченко Русланою; художнього колективу жінок у складі: Сергієнко Наталії, Минтус Віри, Самойленко Олени, Гузь Ганни, Дзюби Світлани, Ляховки Віри, Радіонової Любові, Дворниченко Валентини, Харченко Тамари, Даниляк Віри.

Не уявляє Білогриве свят без виконання таночків. І цього дня перед глядачами виступили: танцювальний колектив молоді з українським таночком у виконанні Лисенко Яни, Пирлик Ірини, Костюченко Тетяни, Мельник Антоніни, Левченко Аліни, Дрозд-Харченко Юлії та учні школи Єфіменко Ліна, Пінчук Альона та Лавриненко Людмила в образах “Східні красуні” виконали східний танок. Радісними оплесками присутні зустрічали самих юних танцюристів, учнів третього класу  Дзюбу Михайла та Харченко Руслану, які виконали танок “Ты меня любишь?” Звучало і художнє читання у виконанні Дзюби Аліни. Виступили білогривці… На душі у присутніх стало тепло і затишно. Все вдалося гарно і красиво.

Прийняли естафету Подолівська територіальна громада. Артистів було не багато, проте присутніх зачарували різноманітність виступів. Звучали і акорди баяна і гармоні, і інших музичних інструментів. Звучали пісні різних жанрів. Оплески не затихали.

Грузчанська територіальна громада представила як спів художнього колективу, так і акапельно. Розвеселили присутніх і гумористичним виступом.  Співали пісні і молодь і дорослі. Виступ пройшов блискавично. Вдячні білогривці своїм сусідам за подаровані хвилини радості.

Гречкинську територіальну громаду представляв народний колектив “Вербиченька”. Затамувавши подих слухали пісні у їх виконанні присутні  та дарували взамін бурхливі оплески.

Залу прикрашали вироби народних майстринь у створених виставках присуніх на святі громад. Всі вироби різноманітні і гарні та красиві.

Вдячні білогривці районній раді, відділу культури районної державної адміністрації за проведення даного заходу на нашій території, за подароване музичне свято, за приємні хвилини радості. Вдався захід на славу.

IMG_2505 IMG_20150718_235337 IMG_20150718_185534 IMG_2570 IMG_2562 IMG_2559 IMG_2534 IMG_2519