41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

«Нумо, хлопці!»: старшокласники Кролевеччини відзначили День Збройних Сил України

У районному Будинку дітей та юнацтва відбувся традиційний спортивно-розважальний конкурс «Нумо, хлопці!», який щорічно проводиться до Дня Збройних Сил України. У цьому році участь у заході взяли 5 команд із   міських шкіл та Алтинівської ЗОШ. Залу заполонили вчителі, наставники, вболівальники та рідні учасників.

Розпочався захід з доповіді командирів відділень районному військовому комісару Сергію Харченку. Потім учасники продемонстрували швидкість, спритність, силу і військову муштру, якій навчилися на уроках допризовної підготовки. Так у змаганнях зі стрибків у довжину кращим став Дмитро Груша (СШ № 3) з результатом 2 метри 84 см.,  ( бронзовий призер  змагань зі стрибків у довжину, що відбулися у смт. Ворохта Івано-Франківської області). Він забезпечив перемогу команди в цьому конкурсі.

Кращою командою у стройовій підготовці стало відділення із СШ № 1, якому журі поставило за виконання наказів командира самі «п’ятірки».

У підтягуванні на поперечині   кращі результати показали: Артем Бондарець (ЗОШ № 2) – 33 рази, Роман Цвєтус (СШ № 3) – 26 разів та Назар Цвєтков (СШ № 1) – 20 разів.

В останньому  артистичному конкурсі  демонстрували свої творчі здібності як учасники команди, так і помічниці. Так, старшокласники ЗОШ № 5 продемонстрували бойовий гопак, із сучасними хореографічними композиціями виступили команди СШ № 3, ЗОШ № 2 і Алтинівської ЗОШ. Заспівали українську народну пісню «Їхали козаки» юнаки із СШ № 1.   Глядацька зала не шкодувала оплесків і слів підтримки.

Поки журі підраховувало бали і визначалося з переможцями, присутніх у залі розважали гуртківці районного Будинку дітей та юнацтва і виконавці з Алтинівки.

Переможцями щорічного конкурсу стала команда СШ № 1, друге місце посіли юнаки із СШ № 3, а третє – із ЗОШ № 5. Вони отримали грамоти, солодкі та цінні подарунки. Команда-переможець була відзначена Кролевецьким міським головою, від імені якого Людмила Шевченко вручила   книги з повістю «Старий будинок» Олександри Дорожовець, письменниці-дебютантки, яка перемогла у конкурсі від «Фонтану казок» — «Напиши про мене книжку”. Інші команди за участь у конкурсі, теж отримали відзнаки і подарунки. Кращими командирами відділень стали Назар Цвєтков (СШ № 1) та Андрій Заярний (ЗОШ № 5), а кращим спортсменом визнано Артема Бондарця (ЗОШ № 2).

1 2