41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Незабутній концерт живої музики «Рок на селі».

Як і минулого року, першого серпня алтинівці знову радо зустрічали  гостей, які прибули з місією прогнати з їхніх душ нудьгу та байдужість, натомість пробудивши жагу до життя та боротьби. У нас відбувся черговий фестиваль живої музики «Рок-на селі».

Весь останній тиждень липня повсюди точилися розмови про цю подію — у магазинах, електричках, на базарі і навіть на вулицях: люди жваво обговорювали концерти минулих років та робили прогнози на нинішній. Алтинівці знаються на хорошій музиці, полюбляють співати, тому із задоволенням зібралися суботнього вечора біля Будинку культури, щоб   відпочити та скласти власну думку про рок- музику.

Адже не в усі часи було безпечно грати рок. У чому тільки не звинувачували  музикантів: і в наркоманії, і в розпусті,у гомосексуалізмі, і навіть в сатанізмі. Та з часом з’ясувалося, що це все безсовісна брехня і серед виконавців дуже багато високоосвічених, висококультурних людей, з вищою музичною освітою та добрим знанням класичної і народної музики. Незважаючи на все це, музиканти співали рок, бо це була потреба душі, потреба будити людську свідомість, вчити всіх бути добрими, справедливими людьми.

У цьому вкотре переконались глядачі, спостерігаючи за дружніми взаєминами музикантів, їх повагою та зацікавленістю творчістю своїх колег, готовністю допомогти в непередбачуваній ситуації. Щедрими оплесками та гучними схвальними вигуками вітали алтинівці тих, хто знайшов кошти і час для того, щоб поділитися з любителями живої музики своїми новими творами та надати їм можливість почути кавер-версії на улюблені пісні відомих виконавців.

З 21 години вечора майже до другої години ночі виступали такі гурти: «Друге дихання» с. Алтинівка, який вміло підібраною програмою зумів відразу налаштувати публіку на хвилю драйву та позитиву. Цікаво, що учасники алтинівських гуртів (К.Трусенко, О.Гузенко, А.Лецик, С.Трусенко, К.Сорока) протягом концерту виступали у складі інших колективів, підміняючи учасників, які не змогли приїхати. Наступною виступала теж наша команда під назвою «Підводна братва» (С.Вовкула, Д.Левенець, С.Курочкін). Їх позитивний виступ запам’ятався глядачам доброю енергетикою та гарним дівочим дуетом (К.Сорока та Д. Вовкула). Професійно та дуже артистично співала вокалістка кролевецького гурту «Fanlike» Н.Тищенко. Але музиканти не поступалися їй у досконалому  володінні своїми інструментами, тому виступ вийшов змістовним і яскравим.

Без «монстрів алтинівської попси» гурту «Куми» не проходить жоден наш фестиваль, адже вони є «хрещеними» сільського року, його засновниками. Цього разу учасники колективу (Г.Трусенко та В.Сухоставський) виступили у складі молодого гурту «Чорнобривці», який подарував глядачам незабутні хвилини насолоди легким джазом (автор С. Трусенко) та фолк-роком, звучання якого було збагачене віртуозною грою на баяні О.Мочакова.

У гурту «FromInsideOut» (Ю.Сусло, С.Дмитренко, С.Мохонько) м. Кролевець є чимало місцевих фанів. То й не дивно. Їх музика щільна і довершена, серйозні композиції змушують вслухатись, спонукають до роздумів. Приємно було знову зустрітися з позитивними хлопцями гурту «Firefly» із м. Суми. Лідер гурту пише чудові пісні, які подобаються його друзям, які, в свою чергу, роблять прекрасні аранжування та вміло доносять все це слухачам. Сільські дівчата-підлітки дуже раділи, коли дізналися, що виступати приїде гурт «Новий день» ( м. Конотоп). Несподіванкою було те, що учасники колективу змінилися, крім Ж.Штраніна, автора пісень. Але горювали дівчата недовго-після першої ж композиції вони оцінили музичні та зовнішні дані Д.Бабко, С.Шмакова, Ж.Часника  і під чудову гру колективу  «відривалися на повну». Наступний конотопський колектив є більш зрілим  у виконавському  і у віковому плані.

Гурт «Ілюзія» (Є.Борсяк, А.Котляревський, О.Рябов) є яскравими представниками класичного року з віртуозною технікою, зіграністю, особливим вокальним мистецтвом, майстерністю імпровізації. Під час виступу сумського гурту «SilverStream» публіка безперестанно скандувала: «Гарно! Ще!» Музика цього колективу має здатність подобатись всім віковим категоріям слухачів. О.Жижка володіє приємним голосом, має гарний музичний смак і вміння згуртовувати навколо себе цікавих людей, тому в їх компанії завжди весело і затишно.

Постійним учасником заходу є гурт «NextDoor» (м.Конотоп). Хлопці вкотре вразили народ технічністю своєї гри, цікавою програмою, легкістю спілкування з публікою. Торік вперше почувши гру також конотопського гурту «AncientFlame», глядачі довго приходили в себе, потім зрозуміли, що їм сподобалось, тому цього разу чекали неординарного виступу , до якого ніхто не залишився байдужим.

Хтозна, чи вийшов би вечір таким вдалим, якби його вели не такі чудові ведучі, як Наталія Плавко та Аліна Міщенко. Дівчата зуміли знайти підхід  до всіх колективів, підтримували настрій публіки.

Організатори фестивалю відмічають спонсорів: Віктора Саганя, Віктора Сухоставського, Анатолія Хоменка, Галину Вовнянко, Олексія Федченка, Віктора Хоменка, Раїсу Калиш, Ганну Федченко та керівництво сирзаводу. Є людина, без якої рок-фест не був би таким яскравим, гучним і якісним, – звукорежисер Ігор Коломійченко з м.Конотоп.

І як не похвалитися нашою гостинною молоддю? Дівчата і хлопці, які є учасниками художньої самодіяльності, зробили все, щоб гості почувалися комфортно. Нарівні з дорослими парубки монтували сцену, займалися завантаженням апаратури, допомагали її монтувати. Дівчата проявили свої кулінарні здібності і накрили чудовий «шведський стіл», допомагали Олесі Нечипоренко вітати гостей, стежити за порядком.

До світання молодь сиділа навколо вогнища спілкуючись, співаючи пісень. Коли із-за лісу «виткнуло свій заспаний писок сонце» (класик), воно здивовано заглядало в сонні задоволені обличчя молодих людей, які йшли чи їхали на підводах з гітарами за спиною на вокзал. Так і закінчився черговий фестиваль живої музики «Рок на селі».

Ірина Трусенко.

IMGP4640 IMGP4719 IMGP4755 IMGP4781 IMGP4788 IMGP4808 Гурт «Next Door» м.Конотоп