41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

«Нас єднає Шевченкове слово»

Березень – це місяць коли ми традиційно вшановуємо пам’ять Тараса Шевченка: несемо квіти Великому Українцю, читаємо зі сцени його твори, згадуємо сторінки біографії великого борця за свободу рідного краю.

1 березня в Кролевецькому районному Будинку культури  звучало живе слово Кобзаря.

48 конкурсантів різного віку взяли участь в районному відбірковому конкурсі читців, присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка. Учні шкіл району та  читці-аматори сільських клубних закладів  зверталися до глядачів завжди актуальними словами національного пророка.

Цьогоріч свято було наповнене не тільки декламуванням віршів, але і театралізованими постановками, звучали пісні на вірші  Тараса Шевченка.

Конкурсну програму розпочали учасники театру естрадних мініатюр «Кроки за сценою»  районного будинку культури, керівник Наталія Часник,  літературно-музичною композицією «І мертвим, і живим, і ненародженим».

Лауреатами конкурсу стали:

Вікова категорія від 10 до 16 років:

Поладич Сніжана – Божківський НВК — І місце

Бондаренко Дмитрій та Єсипенко Руслана  ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Симоненко Денис Божківський НВК  – ІІ місце

Борщ Марина – Обтівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів – ІІІ місце

Козлова Тетяна – Божківський НВК — ІІІ місце

Міцай Руслан —  Спаська ЗОШ  І- ІІІ ступенів — ІІІ місце

Сіра Тетяна  — Алтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце

Вікова категорія від 16 до 22 років:

Левченко Олексій  – І місце ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Подорога Аліна – Дубовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце

Красноштан Анна  — Обтівська  ЗОШ   І-ІІІ ступенів – ІІІ місце

Кривонос Інна – Обтівська ЗОШ   І-ІІІ ступенів – ІІІ місце

Вікова категорів від 22 років і старше:

Сокур Тетяна — Адріївський МБК Кролевецької міської ради – І місце

Щур Тамара, Борщ Валентина – Ярославецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце

Чабак Людмила – Буйвалівський СБК – ІІІ місце

Окрім традиційних премій   були вручені  дипломи:

«Кращий сценічний образ» — Ілля Самойленко – Обтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

«Наймолодший учасник» — Прошак  Марина – Дубовицький СБК

Гран-прі  отримав  народний аматорський вокальний ансамбль «Вербиченька» Гречкинського СБК

Учасників конкурсу привітали начальник відділу культури і туризму Кролевецької районної державної адміністрації Наталія Сіра та  начальник відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації Станіслав Жолобко.

Велике щастя і велика відповідальність ‒ належати до народу, який дарує світові таких синів, як Тарас Шевченко. Будьмо ж вовіки-віків достойними спадкоємцями всеочищающої, облагороджуючої сили його мистецтва, його любові і гніву, його буденного  подвигу, його великої мужності громадянина в ім’я Народу, Добра і Правди на Землі!

DSC_0016 DSC_0028 DSC_0047 DSC_0053 DSC_0062 DSC_0111 DSC_0162 DSC_0185

Матеріал підготовлено методичним кабінетом Кролевецького РБК