41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Наради за участю сільських голів та бухгалтерів сільських рад

23-24 лютого 2015 року при голові районної ради відбулися наради за участю сільських голів та бухгалтерів сільських рад. Одним з головних питань, які були включені до порядку денного є забезпечення фінансування закладів соціально-культурної сфери на сільських територіях на 2 квартал 2015 року.

За інформацією Миколи Авраменка питання оптимізації сільської мережі закладів освіти та охорони здоров’я на сьогодні не розглядається, так як на державному рівні не розроблені стандарти надання медичної допомоги та освітянських послуг, що будуть закладені у відповідному законодавстві «Про освіту» та ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров’я»

У зв’язку із значним незабезпеченням коштами районного бюджету виникає потреба у передачі субвенцій сільськими бюджетами на утримання дошкільних закладів та закладів культури, що у минулому році фінансувалися за рахунок сільських бюджетів.

На сьогоднішній день незабезпечення районного бюджету прораховується у сумі понад 11 млн. грн., тому з метою фінансування галузей освіти, культури, охорони здоров’я фінансове управління спільно з районною радою звертається до територіальних громад сіл передати субвенцію на фінансування закладів, що знаходяться на їх територіях на другий квартал 2015 року. По кожній із сільських рад опрацьована та узгоджена відповідна сума коштів на:

— утримання дитячих садків;

— утримання клубних закладів, бібліотек;

— забезпечення харчування дітей 1-4 класів та дітей пільгової категорії (діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей, діти, в сім’ях яких виховується п’ять і більше дітей, діти учасників АТО та  мобілізованих військовослужбовців);

— підвезення дітей до навчальних закладів;

— виплату компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги на території сільських рад.

Головою ради Миколою Авраменком було також рекомендовано сільським радам, як і в минулому році передбачити виділення коштів у сумі одна тисяча гривень на вирішення соціально-побутових питань сім’ям учасників АТО та мобілізованих Кролевецьким РВК

Окрім того, узгоджене питання про передачу субвенцій Ярославецькою, Ленінською, Литвиновицькою та Алтинівською сільськими радами на ремонт санітарного автотранспорту Кролевецької ЦРЛ на загальну суму 60 тис. грн.

В.о. начальника фінансового управління Кролевецької РДА Неля Судак надала роз’яснення щодо погашення кредиторської заборгованості, що склалася на початок 2015 року, відповідно до якого сільські ради повинні за рахунок коштів вільного залишку передбачити видатки на дані цілі.

Крім того, на нараді був обговорений Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

3

2