41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

На вісімнадцятій (позачерговій) сесії районної ради.

15 вересня  відбулась вісімнадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання. В пленарному засіданні взяли участь 23 депутати із 34 обраних.

Як зазначив голова районної ради, Микола Авраменко, нагальність скликання позачергової сесії викликана необхідністю забезпечення виплати заробітної плати працівникам медичної галузі району.

Перед розглядом питань порядку денного голова Кролевецької районної виборчої комісії, Тетяна Ткаченко, оприлюднила Постанову Кролевецької виборчої комісії Сумської області від 23.08.2017 №13 «Про внесення змін до виборчого списку обраних депутатів Кролевецької районної ради сьомого скликання». Згідно з якою  зареєстровано обраним депутатом  у багатомандатному виборчому окрузі наступного за черговістю кандидата в депутати Кролевецької районної ради сьомого скликання  від Кролевецької районної в Сумській області ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Козлова Романа Євгеновича. Голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко привітав Романа Євгеновича,  вручив йому Посвідчення депутата районної ради сьомого скликання та нагрудний знак.

Депутати одноголосно підтримали депутатський запит Світлани Журавель, який стосувався використання коштів державної субвенції спрямованих на провдення ремонту покрівлі Мутинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На сесії депутати затвердили зміни та доповнення до районних програм соціального захисту населення на 2017-2021 роки та економічного і соціального розвитку Кролевецького району на 2017 рік.

Народні обранці затвердили зміни до районного бюджету на 2017 рік, внесених розпорядженнями голови Кролевецької районної державної адміністрації та внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 року “Про районний бюджет на 2017 рік”.  Було погоджено виділення коштів в сумі більше 800 тис.грн. на виплату заробітної плати працівникам медичної галузі району, 277 тис.грн. – в тому числі на виплату заробітної плати працівникам освіти. Крім того були задоволені клопотання Гречкинської, Грузчанської, Локнянської, Майорівської, Мутинської та Обтівської сільських рад в частині виділення з районного бюджету іншої субвенції для утримання закладів освіти, культури, які функціонують на підвідомчих територіях в сумі 578 тис.грн.

Також затверджена технічна документація земельної ділянки, сільськогосподарського призначення, для ведення особистого селянського господарства на території Дубовицької сільської  ради Кролевецького  району  Сумської  області.

Жваве обговорення та дискусії серед депутатів, учасників АТО, сільських голів викликало питання  «Про затвердження  технічної  документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення, для ведення особистого селянського господарства на території Спаської сільської  ради Кролевецького  району  Сумської  області». В результаті, для прийняття рішення з даного питання не вистачило депутатських голосів.

Одноголосно депутати прийняли звернення до голови та депутатів Сумської обласної ради, голови Сумської обласної державної адміністрації щодо повторного розгляду  питання створення, функціонування, встановлення меж регіонального ландшафтного парку «Сеймський». Провести громадське обговорення із залученням широких верств населення. Звернути увагу на думку жителів населених пунктів Кролевецького району, які географічно розташовані на відповідній території.

Дане питання розглядалось на сесіях Зазірківської, Камінської, Литвиновицької, Мутинської, Божківської, Спаської, Алтинівської, Яровської, Локнянської сільських рад. Депутати даних сільських рад одностайно прийняли рішення не включати території даних сільських рад до території регіонального ландшафтного парку «Сеймський».   9 вересня 2017 року відбулося засідання розширеної районної ради Кролевецької організації УТМР, де було прийняте рішення: «Звернутись до Сумської обласної ради, до Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА про те, що члени Кролевецької районної організації УТМР проти створення регіонального ландшафтного парку «Сеймський», яке порушує Конституційні права громадян України. 11 вересня 2017 року, при голові районної ради та голові районної державної адміністрації за участю громадськості Кролевецького району, відбулось засідання круглого столу щодо земель території Кролевецького району, що увійшли до складу регіонального ландшафтного парку «Сеймський», де було прийняте рішення, повідомити Департамент екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації про прийняте рішення сільськими радами щодо незгоди із включенням їх територій до певних зон регіонального ландшафтного парку «Сеймський».

В інших питаннях депутат районнорї ради Ніна Сергієнко звернулась до Редакції районної газети «Кролевецький вісник» з проханням висвітлити участь депутатів районної ради в роботі постійних комісій, пленарних засіданнях мотивуючи тим, що більше третини депутатів не беруть участі у прийнятті інколи доленосних рішень по забезпеченню життєдіяльності району.

DSC_0018 DSC_0024 DSC_0037 DSC_0039 DSC_0040 DSC_0041 DSC_0042 DSC_0043