41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

На шістнадцятій сесії районної ради.

30  червня відбулась шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання. В пленарному засіданні взяли участь 21 депутат із 34 обраних.

На початку сесії народні обранці заслухали доповідь заступника керівника Шосткинської місцевої прокуратури Романа Ліфіренка Про діяльність Шосткинської місцевої прокуратури за І квартал 2017 року.

Депутат Іван Коропець знову підняв питання про розкрадання, на його думку, бюджетних коштів при проведенні ремонту покрівлі Реутинського сільського Будинку культури. На що начальник Кролевецького відділення поліції, Олег Переход, проінформував депутатський корпус про те, що дана справа внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, та проводилось провадження по даній справі слідчими органами поліції. Управлінням Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області були проведені відповідні перевірки Реутинської сільської ради. Відповідно до довідок, складених за результатами перевірок встановлено, що вартість матеріалів, які включені до відомостей будівельних робіт, відповідають обсягам та вартості  матеріалів, що були придбані підрядними організаціями.

Жваве обговорення викликав блок питань, які стосувались затвердження експертних оцінок ринкової вартості будівель, що включені до переліку обєктів, які підлягають приватизації у 2017 році. Так, депутат Сергій Пономаренко та орендар однієї із будівель висловили критичне невдоволення вартістю оціненої будівлі по вул. І.Дударя,7 м.Кролевець. Зазначивши, що оцінка вартості завищена у 2,5 разів. Директор організації, яка здійснювала оцінку об’єктів відповів, що в них є всі сертифікати та ліцінзії на зайняття цією оціночною діяльністю і оцінка вказаного майна здійснена відповідно до чинних нормативно-правових актів. Голова районної ради Микола Авраменко запропонував висловити свої пропозиції  з даного питання головам постійних комісій та керівникам депутатських фракцій і груп у районній раді. Депутат Максим Петров запропонував зняти з порядку денного розгляд цього блоку питань на сесії. Дана пропозиція не набрала необхідної кількості голосів. Депутати затвердили оцінку ринкової вартості по 6 об’єктах, окрім об’єкту, який знаходиться по вул.І.Дударя  м.Кролевець.

Депутати затвердили зміни до районного бюджету на 2017 рік, внесених розпорядженнями голови Кролевецької районної державної адміністрації та про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року “Про районний бюджет на 2017 рік”.  Було погоджено виділення коштів в сумі більше 800 тис.грн. на виплату заробітної плати лікарям Кролевецької ЦРЛ; 366 тис.грн. – передача субвенції з районного бюджету сільським бюджетам для утримання сыльських закладів соціально-культурної сфери; на придбання 42 путівок для оздоровлення обдарованих дітей на другій зміні в ЗДОТ «Ластівка» з районного бюджету додатково виділено більше 140 тис.грн.

Депутати затвердили районну програму «Власний дім» на 2017-2018 роки, на яку було виділено 150 тис.грн.

Одноголосно депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кролевеччини» Гороху Володимиру Васильовичу. Голова районної ради Микола Авраменко виконав почесну місію: вручив посвідчення, нагрудний знак «Почесний громадянин Кролевеччини» та квіти Володимиру Васильовичу. До привітань приєдналися голова Кролевецької райдержадміністрації Олег Кучерявий, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, комунальних закладів районної ради та сільські голови.

Володимир Горох подякував землякам за високу оцінку його роботи, запевнив що і на далі буде працювати на розвиток Кролевеччини.

Також, Микола Авраменко вручив Подяку помічнику-консультанту депутата Сумської обласної ради Гороха В.В. – Тетяні Сенько за відстоювання інтересів Кролевецького району на обласному рівні, високий професіоналізм та активну життєву позицію. На що Тетяна Віталіївна відповіла – «Служу Кролевецькому народу».

DSC_0081 DSC_0088 DSC_0094 DSC_0095 DSC_0098 DSC_0106 DSC_0118 DSC_0123 DSC_0129 DSC_0131