41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

На останній, сороковій позачерговій сесії Кролевецької районної ради

Сьогодні, 04 грудня, відбулась остання, сорокова позачергова сесія районної ради сьомого скликання. 22 депутати із 34 обраних з’явились на сесію, щоб розглянути одне з найголовніших питання сьогодення – Про безоплатну передачу комунальних закладів загальної середньої освіти, їх майна та майна виконавчого апарату  Кролевецької районної ради із спільної власності територіальних громад сіл та міста Кролевецького району до власності Кролевецької територіальної громади.

Відкрив та вів сесію голова районної ради  Віктор Бик. В роботі сесії взяли участь голова та заступник голови районної державної адміністрації, Кролевецький міський голова та його заступники, секретар міської ради, начальники управлінь,   відділів та секторів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації.

Сесію проведено з дотриманням всіх карантинних обмежень.

             На порядок денний пленарного засідання було винесено чотири питання, які стосувались безоплатної передачі майна Кролевецької районної ради до власності Кролевецької територіальної громади, внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, Програми економічного і соціального розвитку Кролевецького району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, а також про ліквідацію Кролевецької районної виборчої комісії. Всі рішення депутати затвердили одноголосно.

            Підбиваючи підсумки роботи голова Кролевецької районної ради Віктор Бик зазначив: «Шановні колеги! Сьогодні у нас історична подія – відбулась остання сесія Кролевецької районної ради сьомого скликання. На передодні Дня місцевого самоврядування, хочу висловити  вдячність вам шановні колеги, всім депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які продемонстрували професіоналізм та відповідальність — і Кролевеччина, як єдина територіальна громада, залишилась на мапі України. Дякую за турботу та постійну підтримку кролевчан та Кролевеччини депутатам  Верховної Ради України Андрію Деркачу, Ігорю Молотку, Сумської обласної ради Олегу Бояринцеву, Володимиру Гороху. Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Щиро дякую усім, хто своєю повсякденною працею забезпечує стабільність та життєдіяльність Кролевеччини. Бажаю  всім міцного здоров`я, миру, достатку й благополуччя. Кролевеччина була, є і буде!!!» � �