41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

На Кролевеччині відзначили День медичного працівника.

З самого ранку 16 червня, напередодні свята, працівники закладів охорони здоров’я району приймали привітання від безпосередніх керівників, представників влади та пацієнтів. Квіти, найщиріші слова привітань і вдячності на адресу людей, які присвятили себе благородній справі — збереження життя і здоров’я громадян, надходили від народного депутата України Андрія Деркача та обласного депутата Володимира Гороха, який до того ж є їхнім колегою. Не залишилась осторонь і творча когорта працівників культури, які подарували медикам незабутній букет вражень від святкового концерту, що пройшов у стінах Кролевецького районного Будинку культури.

У холі Будинку культури зустрічали медиків учасники колективу духового оркестру Кролевецької дитячої школи мистецтв під керівництвом заслуженого працівника культури України Василя Люліна. Під урочисті мелодії тепло вітали своїх підлеглих головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло та головний лікар Кролевецького районного ЦПМСД Людмила Побивайло, запрошуючи колег до святкування. Тут були розміщені і художні вироби медичних працівників, які окрім шанованої професії мають хист і до образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, створення картин з бісеру, тощо.

Зі сцени вітали медиків голова районної ради Микола Авраменко, голова РДА Олег Кучерявий та помічник  міського голови Анна Кулик. Вони вручили почесні Грамоти, Подяки від народного депутата України А.Л. Деркача. Серед нагороджених лікарі, акушерки, лаборанти, фельдшери, завідуючі відділеннями ЦРЛ та заступники головного лікаря, керівники ФАПів та СЛА, працівники Кролевецької підстанції екстреної медичної допомоги. Про кожного з них детально розповідали у відеороликах, які транслювалися з великого екрану на сцені РБК. Були вручені Грамоти від закладів охорони здоров’я за сумлінну працю, турботу та порядність, працелюбність, тепле ставлення до пацієнтів, професіоналізм та добросовісне ставлення до роботи, відданість своїй професії та з нагоди професійного свята.

Вшанували на заході і ветеранів медичної галузі. Від старожилів благородної професії перед своїми колегами по призванню виступив, безумовний взірець для молоді, ветеран праці медичної галузі району, лікар-хірург Віктор Павлович Гладенко. Він розповів про розвиток медицини в районі за часів його роботи і побажав своїм колегам наснаги у виконанні найважливішої місії – збереження здоров’я співгромадян. Зала стоячи аплодувала поважному лікарю.

Кращі виконавці, майстри пісні і танцю, дитячі колективи та самобутні представники яскравого культурного простору Кролевеччини охоче дарували присутнім свої концертні номери.

IMG_6791 IMG_6797 IMG_6803 IMG_6811 IMG_6817 IMG_6841 IMG_6845 IMG_7043