41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

У місті Кролевець відкрили новий Центр надання адміністративних послуг

Усі громадяни є споживачами адміністративних послуг, які повинні надаватись в комфортних та зручних умовах. Необхідність удосконалення системи надання адміністративних послуг на Кролевеччині назріла давно.

Сьогодні на Кролевеччині сталася непересічна подія – у святковій, урочистій обстановці відбулось відкриття нового Центру надання адміністративних послуг Кролевецької ОТГ та Кролевецької райдержадміністрації, що розташований в приміщенні Кролевецької міської ради. Центр надаватиме послуги жителям об’єднаної територіальної громади та району. Участь у відкритті Центру взяли: голова районної ради Віктор Бик, голова райдержадміністрації Олег Кучерявий, міський голова Олександр Бобровицький, регіональні спеціалісти команди в Україні напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Алла Лежненко, Марина Велітченко та довірена особа депутата Сумської обласної ради Володимира Гороха – Микола Савченко. Голова районної ради Віктор Бик подякував всім причетним до створення нового ЦНАПу. а також колективу Центру за вміння працювати з людьми і для людей. Після урочистої  церемонії перерізання стрічки жителі Кролевеччини мали змогу оглянути та ознайомитися з роботою ЦНАПу.

Відкриття нового ЦНАПу Кролевецької громади стало можливим завдяки програмі U-LEAD з Європою: це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування». Дана програма фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Міськрайонний ЦНАП отримав повне облаштування 12 робочих місць та 2 віддалених робочих місць які знаходяться в с. Грузьке та с. Реутинці. Всі фахівці Центру пройшли курс навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблений українськими та шведськими експертами Програми. Усім їм під час відкриття ЦНАПу вручили відповідні сертифікати.

Кожен житель району матиме змогу отримувати більше 136 якісних адміністративних послуг швидко, зручно і в комфортних умовах. Центр доступний для людей з інвалідністю. У приміщенні обладнаний дитячий куточок.

Центр створено за європейськими стандартами, допомогу в реконструкції інтер’єру, інституційному створенні, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

DSC_7765 DSC_7768 DSC_7770 DSC_7776 DSC_7784 DSC_7798