41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

На Кролевеччині відбувся ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

04 листопада 2017 року на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, в якому взяли участь 106 учнів із 19 навчальних закладів району.

7 клас

І місце – Івлєва Крістіна (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Дорога І.М.)
ІІ місце – Ковтун Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)
ІІ місце – Гончар Наталія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Коваленко О.П.)
ІІІ місце – Цвєткова Єлизавета (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені М.О.Лукаша, учитель Коваленко О.П.)
ІІІ місце – Гавриленко Єлизавета (Реутинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Мацак Т.М.)
ІІІ місце – Калій Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онщенко Г.І.)
ІІІ місце – Сердюк Маргарита (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онщенко Г.І.)
ІІІ місце – Боровик Айсель (Кролевецька ЗОШ І-ІІ ступенів №7, учитель Грачова А.В.)

8 клас

І місце – Рева Юлія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко І.В.)
ІІ місце – Костель Катерина (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Лисенко І.В.)
ІІ місце – Чечель Наталія (Реутинська ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Волошина З.О.)
ІІІ місце – Шеремет Маргарита (Обтівська ЗОШ, учитель Шеремет О.І.)
ІІІ місце – Пирлик Дмитро (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)
ІІІ місце – Третьякова Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)
ІІІ місце – Руденко Дар’я (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Петрова О.І.)

9 клас

І місце – Кобизька Олександра (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Москаленко Л.В.)
ІІ місце – Приходько Злата (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Москаленко Л.В.)
ІІ місце – Теніна Олександра (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Дорога І.М.)
ІІІ місце – Деркач Владислава (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Москаленко Л.В.)
ІІІ місце – Прядко Яна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Онщенко Г.І.)
ІІІ місце – Сущенко Анна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Касьяненко І.В.)
ІІІ місце – Найметенко Альона (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Городиська Т.В.)

10 клас

І місце – Мовчанюк Вікторія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.)
ІІ місце – Сущенко Анастасія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)
ІІІ місце – Носкова Анастасія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.)
ІІІ місце – Чередник Віталій (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Велесь І.М.)
ІІІ місце – Ласкутова Олександра (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Сенченко Т.П.)
ІІІ місце – Заїка Лілія (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)
ІІІ місце – Поладич Євгеній (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)

11 клас

І місце – Бихно Катерина (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.)
ІІ місце – Мироненко Аліна (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Сенченко Т.П.)
ІІІ місце – Мінінкова Катерина (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Малиношевська Г.Г.)
ІІІ місце – Сенюк Анна (Кролевецький НВК №6 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учитель Сенченко Т.П.)
ІІІ місце – Ігнатенко Дар’я (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Марченко С.А.).

23168039_331324724001799_7887463053561798605_n 23172570_331324754001796_4615362161438311768_n 23131980_331324784001793_6597905946738274261_n

 

05 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, в якому взяли участь 56 учнів із 9 навчальних закладів району.

7 клас

І місце – Ващенко Денис (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, учитель Мудрагеля Л.В.)
ІІ місце – Бур Мирослав (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Школьний Ю.В.)
ІІ місце – Гаруст Вікторія (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Груша Л.М.)
ІІІ місце – Тагаєв Ігор (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Груша Л.М.)
ІІІ місце – Леготін Артем (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанов О.М.)

8 клас

І місце – Дорофєєв Ілля (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанов О.М.)

9 клас

І місце – Сахно Вячеслав (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Подобрій М.М.)
ІІ місце – Возняк Іван (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Груша Л.М.)

10 клас

І місце – Кравченко Дмитро (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанов О.М.)

11 клас

І місце – Коваленко Тетяна (Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Галанов О.М.)
ІІ місце – Скороходов Костянтин (Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Школьний Ю.В.)

23231481_331727013961570_1387396920241684285_n

23231681_331726950628243_7365391900575042316_n