41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

На 39 сесії Кролевецької районної ради

              Сьогодні, 09 жовтня, депутатський корпус Кролевецької районної ради востаннє цього скликання зібрався на чергову 39 сесію районної ради. Зареєструвалися на сесії 20 обранців, адже це практично остання можливість виконати свій депутатський обов’язок в цьому скликанні, зробити ще одну гарну справу — прийняти рішення на благо установ і організацій Кролевецького району.

До порядку денного було включено 30 питань, які попередньо були опрацьовані в комісіях та погоджені на засіданні президії районної ради.

                Розпочали сесію з питання «Про діяльність Кролевецького відділу Шосткинської місцевої прокуратури за  6 місяців 2020 року», по якому доповів Андрієвський Андрій Сергійович – заступниккерівникаШосткинської місцевої прокуратури.

Наступним розглянуто блок комунальних питань: Про прийняття містечка для відпочинку дітей із комунальної власності територіальної  громади Білогривської сільської ради у спільну власність територіальних громад сіл та міста Кролевецького району, Про прийняття нерухомого майна із комунальної власності територіальної громади Білогривської сільської ради у спільну власність територіальних громад сіл та міста Кролевецького району, Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Кролевецького району за підприємствами, установами та організаціями.

Основним питанням стало питання Про безоплатну передачу юридичних осіб публічного права  та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл та міста Кролевецького району до власності  територіальної громади в особі Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади). Депутати одноглосно підтримали передачу дев’яти юридичних осіб та всього майна, яке надбали наші старші покоління, зберегли та примножили депутати Кролевецької районної ради 7 скликання.

     У блоці фінансових питань депутати погодили внесення змін до районного бюджету,  виділення коштів на заробітну плату з нарахуваннями медичним працівникам КП «Кролевецька ЦРЛ» на жовтень місяць в сумі 943 тис. грн., надання іншої дотації на покриття незабезпечення по захищеним статтям видатків по Майорівській, Локнянській, Яровській та Тулиголівській сільським радам.

Депутат районної ради Анна Авраменко, завідувачка інфекційного відділення КП «Кролевецької ЦРЛ» подякувала голові Віктору Бику та всім колегам-депутатам за небайдуже ставлення та підтримку медичних працівників, які сьогодні працюють в надскладних умовах-умовах пандемії. Також було затверджено передачу коштів міському бюджету Кролевецької ОТГ у сумі 1539051 грн. для утримання переданих комунальних підприємств і установ та недопущення кредиторської заборгованості по захищених статтях видатків.    З усіх  питань порядку денного  було прийнято відповідні рішення.

Закриваючи сесію, голова Віктор Бик подякував депутатам, сільським головам, голові та начальникам структурних підрозділів Кролевецької РДА за спільну роботу, направлену на вирішення всіх нагальних питань жителів Кролевеччини.