41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

На 33 сесії районної ради

25 жовтня відбулась тридцять третя сесія районної ради сьомого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 27 депутатів із 34 обраних. У порядок денний сесії було включено 22 питання.

Першим питанням порядку денного депутати одноголосно підтримали депутатський запит депутата Лариси Герасимової до Кролевецького міського голови, що стосувався  ремонту колодязів по вулицях міста Кролевець. Голова районної ради Віктор Бик зазначив, що відповіді від Кролевецької міської ради по депутатським запитам Лариси Петрівної, які були підтримані на сесії 21.08.2019 щодо підсипки дороги по вулиці Сільськогосподарській та демонтування труби біля Андріївського сільського будинку культури не надходили.

Про діяльність Кролевецького відділу Шосткинської місцевої прокуратури за 6 місяців 2019 року доповів заступник керівника Шосткинської місцевої прокуратури Андрій Андрієвський.

Депутати затвердили зміни до ряду районних програм, зокрема: Програми економічного і соціального розвитку Кролевецького району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, Програми надання якісної вторинної допомоги населенню Кролевецької ОТГ та Кролевецького району на 2019 рік, Районної комплексної програми «Освіта Кролевеччини у 2019-2022 роках», Програми розвитку туризму в Кролевецькому районі на період 2019-2021 років, Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік.

Начальник фінансового управління Нелля Судак доповіла про зміни до бюджету, внесені розпорядженнями голови районної державної адміністрації у міжсесійний період, а також пропозиції по змінам до бюджету, які були погоджені на засіданні профільної комісії з питань бюджету. Депутати підтримали направлення додаткових коштів у сумі 601,5 тис. грн. на утримання закладів культури району до кінця 2019 року, 46,283 тис. грн. на відшкодування вартості проїзду учасникам АТО, ветеранам та іншим пільговим категоріям у рамках участі у реалізації обласної програми. Крім того, було затверджено передачу іншої субвенції міському бюджету Кролевецької міської об’єднаної територіальної громади в сумі 81,8 тис. грн. на відшкодування вартості навчання дітей сільської місцевості Кролевецького району в міських закладах позашкільної освіти та Кролевецькій ДЮСШ «Олімп».

За поданням райдержадміністрації було продовжено контракти з директорами комунальних підприємств районної ради Віктором Однорогом (КРКП «Акватермо») та Михайлом Денисенком (Кролевецьке РБТІ) терміном на один рік.

З найважливішого питання порядку денного «Про оптимізацію діяльності  комунального підприємства «Кролевецька центральна районна лікарня» доповів головний лікар Сергій Побивайло. У ході тривалого обговорення, Сергій Вікторович відповів на запитання депутатів Анни Авраменко, Світлани Марченко, Романа Козлова, Лариси Герасимової. Депутатський корпус, розуміючи невідворотність реформи вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, планування медичної субвенції з державного бюджету лише на 1 квартал 2020 року, прорахованою сумою незабезпеченості на заробітну плату з нарахуваннями для медичних працівників на рівні 20 млн. грн. підтримав рішення про оптимізацію структури КП «Кролевецька ЦРЛ» з 27.01.2020 року шляхом скорочення ліжкового фонду акушерського відділення та передачу 5 ліжок акушерського відділення до хірургічного відділення, перепрофілювавши його в хірургічне відділення з акушерсько-гінекологічними ліжками. У штатний розпис хірургічного відділення вводиться додаткові 3 шт. од.: 1 ставка лікаря акушера-гінеколога, 1 ставка акушерки та 1 ставка лікаря-інтерна.

Також депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України та депутатів Верховної Ради України Деркача А.Л., Молотка І.Ф. щодо забезпечення фінансування галузі охорони здоров’я у 2020 році на рівні не менше 5 % ВВП.

У інших питаннях начальник відділу освіти Кролевецької РДА Станіслав Жолобко доповів про хід виконання проекту «Капітальний ремонт приміщення Божківського навчально-виховного комплексу для забезпечення умов виховання дітей дошкільного навчального закладу по вул. Кооперативна, 13 в с. Божок Кролевецького району Сумської області», що реалізується за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток територій. На підставі доручення Мінфіну Управління державної казначейської служби України у Кролевецькому районі не проводить оплату за виконані роботи підряднику, чим порушуються умови договору підряду. Відділ освіти став заручником ситуації, оскільки погіршуються погодні умови для виконання ремонтних робіт, не виконуються норми договору. Ця ситуація не поодинока: загалом по Сумській області призупинено оплату проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток територій на суму близько 79 млн. грн. На сьогодні УДКСУ у Кролевецькому районі звернулось за роз’ясненнями до Мінфіну стосовно можливості зняття обмежень по використанню коштів субвенції.

З інших питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

 IMG_0903

 IMG_0904

IMG_0914

 

IMG_0915

 

IMG_0926

 

IMG_0928