41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Ми за легальну заробітну плату

За допомогою акції під таким гаслом фахівці управління Пенсійного фонду України в районі привертали увагу до легалізації трудових відносин присутніх на території залізничного вокзалу. Місце проведення вибране неспроста: Кролевець перетинає транспорт, який прямує як до столиці нашої держави, так і до великих міст країн ближнього зарубіжжя, куди на заробітки їздить багато наших співвітчизників. Учасники тримали плакати з надписами: “Ми за легальну заробітну плату”, “Скажи НІ! зарплаті в “конверті”, а також роздавали від’їжджаючим та прибулим пасажирам інформаційні буклети.

Нечесні роботодавці часто практикують неофіційне працевлаштування, пояснюючи своїм працівникам, що цим вони зберігають їхню заробітну плату від обкладання податками. І багато хто наважується на такі умови працевлаштування, при цьому не замислюючись над тим, що в такий спосіб страхувальник обкрадає не тільки самих робітників, а й працівників соціальних установ, пенсіонерів. Адже, не сплативши за найману особу страхові внески сьогодні, він позбавляє її права на достойні пенсійні виплати у майбутньому. У решті-решт, виплата заробітної плати “у конверті” впливає на рівень життя українських громадян, бо зменшує надходження до бюджетів різного рівня та соціальних страхових фондів. Приховування доходів безпосередньо позначається на наповненні пенсійної скарбниці, а отже, впливає на отримання пенсій та соціальних виплат.

Тому ми хочемо привернути акцією увагу всіх людей, які сьогодні працюють, до того, аби легалізувати свої трудові відносини і отримували заробітну плату належним чином зі сплатою страхових внесків. Це дасть можливість у подальшому отримати належну їм пенсію, – говорить начальник управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Наталія Срібранець.

ПФУ