41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Ми за легальну заробітну плату

За допомогою акції під таким гаслом фахівці управління Пенсійного фонду України в районі привертали увагу до легалізації трудових відносин присутніх на території залізничного вокзалу. Місце проведення вибране неспроста: Кролевець перетинає транспорт, який прямує як до столиці нашої держави, так і до великих міст країн ближнього зарубіжжя, куди на заробітки їздить багато наших співвітчизників. Учасники тримали плакати з надписами: “Ми за легальну заробітну плату”, “Скажи НІ! зарплаті в “конверті”, а також роздавали від’їжджаючим та прибулим пасажирам інформаційні буклети.

Нечесні роботодавці часто практикують неофіційне працевлаштування, пояснюючи своїм працівникам, що цим вони зберігають їхню заробітну плату від обкладання податками. І багато хто наважується на такі умови працевлаштування, при цьому не замислюючись над тим, що в такий спосіб страхувальник обкрадає не тільки самих робітників, а й працівників соціальних установ, пенсіонерів. Адже, не сплативши за найману особу страхові внески сьогодні, він позбавляє її права на достойні пенсійні виплати у майбутньому. У решті-решт, виплата заробітної плати “у конверті” впливає на рівень життя українських громадян, бо зменшує надходження до бюджетів різного рівня та соціальних страхових фондів. Приховування доходів безпосередньо позначається на наповненні пенсійної скарбниці, а отже, впливає на отримання пенсій та соціальних виплат.

Тому ми хочемо привернути акцією увагу всіх людей, які сьогодні працюють, до того, аби легалізувати свої трудові відносини і отримували заробітну плату належним чином зі сплатою страхових внесків. Це дасть можливість у подальшому отримати належну їм пенсію, – говорить начальник управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Наталія Срібранець.

ПФУ