41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

«Ми чуємо тебе,Кобзарю,крізь століття…»

Більше двохсот років  тому з бідної хатини Моринського кріпака вийшла в широкий світ людина, яка давно стала гордістю українського народу, виразником його дум, найзаповітніших мрій, співцем його краси, його любові й болю, журби і горя…

І допоки житиме під високими зорями слов’янського неба наш народ, доти недосяжно височіти співцеві і пророкові сім’ї великої, сім’ї вольної, нової — Тарасові Григоровичу Шевченку.

«Учітеся, читайте і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь»– ці слова великого українського поета ніскільки не втратили своєї актуальності й сьогодні.

28 лютого в Кролевецькому районному Будинку культури знову зазвучало живе слово Кобзаря. 50 конкурсантів різного віку взяли участь в районному відбірковому конкурсі читців, присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка. Учні шкіл міста та району, читці-аматори зверталися до глядачів завжди актуальними словами національного пророка. Чотири години звучало слово Кобзаря.

Лауреатами конкурсу стали:

Вікова категорія від 10 до 16 років:

Кутузова Ніна – Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – І місце

Собко Дарія – Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 – ІІ місце

Балюк Катерина — Кролевецька спеціалізована школа  І-ІІІ ст.№1 — ІІ місце

Кривонос Інна – Обтівська ЗОШ  І-ІІІ ст.– ІІІ місце

Александров Андрій – Кролевецька спеціалізована школа  І-ІІІ ст. №1 – ІІІ місце

Левченко Олексій – Мутинська ЗОШ  І- ІІІ ст. ІІІ місце

Вікова категорія від 16 до 22 років:

Гасанова Ельвіра- Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – І місце

Поліщук Катерина  – Кролевецька ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 ім. М.Лукаша – ІІ місце

Ситник Єлизавета – Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. М.Лукаша  – ІІ місце

Киркач Катерина —  Кролевецька ЗОШ  І-ІІІ ст.№7 – ІІІ місце

Корнієнко Дар`я – Кролевецька спеціалізована школа  І-ІІІ ст. №3 – ІІІ місце

Сердюк Олександр  — Кролевецька ЗОШ  І-ІІІ ст.№5 – ІІІ місце

Окрім традиційних премій   були вручені  дипломи:

«Кращий сценічний образ» — Шакова Даніела — Кролевецька ЗОШ І-ІІІ №2 ім. М.Лукаша

«За оригінальність вибору» — Скоробагатий Владислав – Дубовицька ЗОШ І-ІІІ ст.

«Найактивніший учасник» — Лукаш Альона – Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1

Гран-прі  отримав  Бондаренко Дмитрій – Мутинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Велике щастя і велика відповідальність ‒ належати до народу, який дарує світові таких синів, як Тарас Шевченко. Будьмо ж вовіки-віків достойними спадкоємцями всеочищающої, облагороджуючої сили, його мистецтва, його любові і гніву, його буденного  подвигу, його великої мужності громадянина в ім`я Народу, Добра і Правди на Землі!

IMG_8145 IMG_8147 IMG_8156 IMG_8158 IMG_8162

Матеріал підготовлено методичним кабінетом Кролевецького РБК