41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Єднає музика серця

Музична школа

«Єднає музика серця» — під такою назвою 19 грудня відбувся підсумковий творчий концерт викладача по класу фортепіано, директора Кролевецької дитячої школи мистецтв Ірини Грабчук.

 

 

 

 

Свято музики і мистецтва, що об’єднало серця всіх, хто небайдужий до музики та мистецтва відбувся у дитячій школі мистецтв.

Все в природі починається з маленького: з зернятка виростає колосся, з корінця велике, могутнє дерево, так і в музиці з одного звуку цілі полотна. Так і в дитячій школі мистецтв — приходять маленькі, крихітні діти, які починають грати з 1, 2. 3 нот, малювати чи робити перші танцювальні кроки, а потім вони опановують великі витвори мистецтв.

Концертна програма Ірини Грабчук була такою багатогранною, що охопила всіх талановитих дітей, що навчаються у викладача — від наймолодших учасників концерту до музичного сімейного дуету Овчара С.В. та Лубніної Алли . Дві чудові дівчинки, які мають однакове ім’я Катеринки, ходять в одну школу, навчаються в одному класі, ходять в школу мистецтв і грають один твір «Фокстрот кота Шкондера» (Арбобову Катерину і Канавець Катерину) виступили на святковій сцені.

"Я неодноразово повторюю, що наші діти особливі, вони мають талант і здібності в різних напрямках мистецтва, і мені хотілося, щоб Вси відчули багатство душі кожної дитини і побачили, що одна дитина  може грати і співати, грати і малювати, грати і танцювати, і навіть грати на різних інструментах" — пишалася своїми вихованцями Ірина Степанівна.

В концертній програмі запрошені заслухали і джазові композиції і сучасні композиції "Спогади про Нотр Дам", учасники концерту продемонстрували свої вміння у мелодіях з мультфільмів "Антошка " та "Весела карусель", учні старших класов виконали мелодію із кінофільму "Осінній марафон", а ансамбль "Давайте музикувати" привів у захват всіх гостей концерту.

 Кожен викладач мріє, щоб дитини, яка навчається в школі мистецтв змогла розкрити увесь свій творчий потенціал. Під музику створюється не тільки хореографічна фантазія, а і пензлик художника перетворюється на диригентську паличку, заплющуючи очі можна малювати під її звуки. Під час малювання музика створює атмосферу емоційної гармонії, яка допомагає розвитку творчості. Сьогодні, на святковій сцені діти поєднали різні види мистецтв — це і музика, і хореографічні композиції і прекрасні полотна, які намалювали вихованці дитячої школи мистецтв.

Спілкуючись із гостями, батьками, викладачами і вихованцями Ірина Степанівна  розкрила секрет, як виникла ідея створити саме такий концерт.

"Кожна людина іноді замислюється чи все правильно вона робить в житті. І ось працюючи в школі, кожного разу ловлю себе на думці, чи приносить моя робота результати, творчі плоди. Наш концерт сьогодні незвичайний, бо задум провести дійсно такий концерт виник тоді, коли я дізналася, що багато дітей, які закінчили школу мистецтв, не залишають музику. Вони продовжують грати на фортепіано, грати для себе, для душі, для серця. І мені захотілося запросити їх до школи, доторкнутися до клавіш роялю, згадати своє дитинство і отримати від цього насолоду. Це вже дорослі, самостійні молоді люди, які навчаються в престижних вузах, мають сім’ї, але для нас вони і досі залишаються все ще дітьми" — зі сльозами на очах захоплювалася своїми випускниками Ірина Степанівна.

Музика це мова душі,  має велику силу і здатна врятувати чи знищити. Це краса, яка постійно врятовує світ. Музика єднає людей усього світу, різних за національністю, освітою, релігією, переконаннями, різних за віковими категоріями. Музика це краса, чистота, ніжність, доброта, кохання, цілий букет відчуттів.Вона, як добрий ангел, має супроводжувати нас все життя.

Музика! Яке це справді диво,

Вона підносить в сині небеса,

Ти невагомий і летиш щасливо,

А навкруги простори і краса.

І стільки щастя, радості легкої

Любові, світла, ласки навкруги

Краси божественної, неземної,

Частинкою якої ти стаєш!

3 4 5 6 7 8 9