41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Доступність екстреної медичної допомоги сільському населенню — одне з нагальних питань обласної та районної влади

29.07.2015 відбулася виїзна нарада на базі Ярославецького пункту екстреної медичної допомоги за участю голови районної ради Миколи Авраменка, заступника голови Сергія Побивайла, директора КЗОР «Сумський обласний центр екстреної  медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолія Александренка, голови об’єднаного профспілкового комітету Анатолія Солов’я, старшого фельдшера Кролевецького відділення  центру екстреної  медичної допомоги Миколи Шумила та  Ярославецького сільського голови Анатолія Кияненка.

Пункт естреної медичної допомоги в селі Ярославець функціонує з 1999 року на базі Ярославецької АЗПСМ. Останні роки, у зв’язку з незабезпеченістю в фінансових ресурсах, був відсутній санітарний автомобіль, що ускладнювало можливість надання медичної допомоги та обмежувало мобільність роботи чергового фельдшера.

За словами директора Центру Анатолія Олександренка, на сьогодні екстрена медична допомога повністю забезпечена медикаментами, паливно-мастильними матеріалами, санітарним автотранспортом. Для покращення якості та своєчасності надання екстреної медичної допомоги до віддаленої від районного центру Ярославецької дільниці, найближчим часом планується виділення санітарного автомобіля з Сумського обласного центру екстреної  медичної допомоги та медицини катастроф та введення додаткових 2,5 ставки штатних одиниці водіїв. У разі виконання запланованих заходів, Ярославецький пункт екстреної медичної допомоги наблизить надання своєчасної якісної медичної допомоги мешканцям найбільш віддалених населених пунктів Ярославець, Покровське, Зазірки, Новоселиця, Калашинівка,  Тулиголове та Воргол.

Ярославецька сільська територіальна громада зацікавлена в забезпеченні повноцінного функціонування пункту екстреної медичної допомоги і, за словами сільського голови Анатолія Кияненка, буде проведений ввесь комплекс необхідних ремонтних робіт для створення належних умов для перебування та функціонування бригади екстреної допомоги на базі Ярославецької АЗПСМ.

Підводячи підсумки виїзної наради, Микола Авраменко зазначив, що завдяки спільним зусиллям всіх зацікавлених сторін найближчим часом буде реалізовано ввесь перелік намічених заходів і сільські мешканці зможуть отримувати своєчасну, безкоштовну, якісну екстрену медичну допомогу.

DSCN4678 DSCN4648 DSCN4669DSCN4666