41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

До зведеного бюджету надійшло понад 27 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб

З початку року  перераховано до зведеного  бюджету 27240,2 тис грн. податку на доходи фізичних осіб. У листопаді  2015 року державна скарбниця отримала 2886,6 тис. грн. цього податку. Про це інформує начальник Кролевецького відділення Глухівської ОДПІ Сергій Сокол.

Податківці нагадують, що фізичні особи за результатами 2015 року подаватимуть декларацію, в якій крім визначених податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб визначатимуть податкові зобов’язання з військового збору. Це одне із нововведень, адже декларація об’єднала звітність з ПДФО та військового збору без запровадження додаткової звітності.

Ще одним із нововведень є зазначення платниками податків відомостей щодо отриманих доходів, які не підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, та загальної річної суми доходу. Кількість додатків до декларації зменшено із семи до чотирьох.

Наказ Мінфіну України від 2 жовтня 2015 року № 859, яким затверджено форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо її заповнення, набрав чинність з дня його опублікування, тобто з 17 листопада 2015 року.

Зазначимо, що з повним текстом Наказу № 859 можна ознайомитись, скориставшись розділом: «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Електронні сервіси ДФС України

На сьгоднішній день електронне спілкування стало нормою, відсунувши на задній план паперову бюрократію, черги, непорозуміння в спілкуванні, тощо. З різних куточків України сьогодні можна надіслати листи, запити, звітність, заяви, не відвідуючи  територіальні органи державної фіскальної служби.

Кролевецьке відділення Глухівської ОДПІ нагадує платникам податків, що для комфортного звітування на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено електронні сервіси «Електронна звітність « та «Електронний кабінет платника податків». Завдяки цим сервісам можна сформувати, перевірити та надіслати до органів ДФС податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію.

 До уваги платників коротка характеристика деяких  діючих сервісів:

«Електронний кабінет платника податків» – це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді.

—   «Реєстр платників ПДВ» — щоденно оприлюднює інформацію про реєстрацію платників ПДВ.

—  «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» – для перевірки надійності ділових партнерів, допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків.

Для того, або перевірити  надійність ділового партнера, достатньо знати його код ЄДРПОУ або ж точну його назву, ввести відому інформацію в одне  з полів  і система здійснює пошук по  ряду баз даних, доступних для публічного використання і повідомляє результати пошуку.

— «Інформаційно-довідковий ресурс» – сервіс, у якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Державної фіскальної служби України  по всіх напрямах  чинного податкового та митного законодавства.

— «Анульована реєстрація платників ПДВ» -надає можливість отримати інформацію про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ  за заявою платника податку, з ініціативи контролюючого органу чи за рішенням суду.

— «Пульс»— упередження неякісного обслуговування платників, вирішення суперечливих питань, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю чи митного оформлення.

— «Декларування on-line” – надає змогу заповнити декларацію про майновий стан та доходи підприємцям та громадянам в електронному вигляді.

«Реєстр страхувальників» — інформація про взяття на облік платників ЄСВ, його реєстраційний номер та клас професійного ризику.

На вказаному веб-порталі також розміщено сервіси «Митна статистика», «Акредитований центр сертифікації ключів», «»Електронна звітність» , «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації».

Шановні платники податків, користуйтесь створеними для вас сервісами та отримуйте необхідну податкову інформацію!