41300, Сумська область, м. Кролевець, пл. Миру, 1, тел./факс (05453) 5-25-56/5-11-54, E-mail: rada@krolrada.gov.ua
 

Державні ресурси

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Погода

Відеоархів сесій

Календар подій

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Кролевецький молодіжний клуб ДЖУРА

Діти Кролевеччини долучились до міжнародного проекту

Як відомо, 2016 рік оголошений Президентом України – Роком англійської мови. У рамках цього, на Кролевеччині розроблено ряд відповідних заходів, спрямованих на більш активне та поглиблене вивчення іноземної мови для всіх категорій населення.

Зокрема, на базі Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  №5 організовано пришкільний літній табір з поглибленим вивченням англійської мови. Його відвідують діти різного віку. Заняття, які проводяться – проходять не стандартно. Насамперед застосовується ігрова форма. Так, депутати районної ради теж не стоять осторонь цього процесу. Як зазначила депутат районної ради Неоніла Босма: «Знання іноземних мов є необхідною нормою в сьогоденні України і обраному шляху до Європи». Тож за її безпосередньої участі, на початку  червня, учні Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 взяли участь у дитячому англомовному проекті «Ноосфера — сфера розуму». Даний проект «Ноосфера» створений київським центром навчання і розвитку «Friends` republic», засновником якого є  Босма Н.Ю. Проект включає в себе, як ознайомлення з теорією ноосфери, так і активне вивчення англійської мови за допомогою інтерактивних ігор. За словами депутата, останнім часом інтелектуальна оболонка землі — Ноосфера, набуває актуальності в нашому суспільстві в зв’язку з глобальними екологічними проблемами, масовими військовими конфліктами, терористичними актами, різними формами насильства в суспільстві. Тому необхідно популяризувати добро, патріотизм і прагнення до розвитку гармонійної особистості і навчання.

Учні ЗОШ №5 із цікавістю переглянули відеокліпи про природні явища, тваринний і рослинний світ і засвоїли, що все це потрібно оберігати та примножувати. На базі отриманої інформації на англійській мові, наданої провідним викладачем центру Наталією Єрмоленко, проводились цікаві конкурси, звучали англомовні пісні, під час яких діти проявили гарні  здібності. Також Неонілою Юріївною була висловлена пропозиція про відкриття на базі цієї школи спеціалізованого закладу з поглибленим вивченням іноземних мов.

3 4 6 8